Poznajmy się cz. IX


Dzisiaj inaczej, zmiana formuły. Przychodzę do Was z propozycją poznania moich Czytelniczek bliżej, napiszcie coś o sobie, porozmawiajmy o tym co przyciąga Was na mój blog, dlaczego wracacie, jakie tematy Was interesują. Co lubicie, co Was interesuje. O tym, czy same prowadzicie bloga a jeżeli tak, zostawcie link :) A może pisałyście u siebie o czymś ciekawym i przeoczyłam taki post? Czekam na link! :)


Widziałam ostatnio na blogach ankiety, które były interesującym pomysłem ale nie ukrywam, że wolałabym porozmawiać :) Kto ma ochotę? Zapraszam! :)


Mnie już trochę znacie :) a osoby żądne wiedzy odsyłam do postów, w których odpowiadałam na pytania Czytelniczek Cz. I i Cz. II oraz Moje tajemnice

Strona O mnie i kilka faktów ;) a w skrócie, po tej stronie klawiatury wita Was rocznik 78’. Mieszkam w UK, 1001 pasji to mój mały wirtualny kąt który za kilka miesięcy będzie obchodzić 6 urodziny i jego Matką Chrzestną stała się Sabbath :* Dzielę się z Wami różnymi tematami, cenię sobie niezależność, możliwość interakcji i jestem otwarta do każdego dialogu. Nie musimy się zgadzać i przytakiwać, lubię otwarte rozmowy :)


Mam na imię Joanna i ... Poznajmy się :)1 komentarz:

  1. Mój blog już znasz, więc skupię się na Tobie ;)
    Na początku zaglądałam tu regularnie, bo często publikowałaś nowe posty, w sposób,więc zawsze było coś do poczytania gdy miałam wolną dłuższą chwilę. Teraz wracam, bo podoba mi się to jak piszesz, ale też ciekawe serie, czy oryginalne posty. Niesamowite są też "akcje", które organizujesz, chociażby HexxBOX. Podziwiam za pomysł i zaangażowanie, a także niemałą pracę.
    Na koniec chyba najważniejsze, czyli Twoje zaangażowanie w bloga i Czytelników oraz kontakt z nami. Często pod różnymi notkami widzę wiele komentarzy typu "super produkt", albo "ładnie wygląda", a Twoje są zawsze "porządne", ciekawe i coś wnoszą :) uff to chyba tyle na razie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...