Wyniki konkursu Rimmel na Dzień Matki, piątek na dobry początek :)
Dziękuję za wszystkie zgłoszenia :) Pewnie większość z Was miała przesyt Rimmelowych odsłon, ale uważam że to była dobra okazja dla innych, dla odrobiny kreatywności. Wiele z Was wybiera tę markę świadomie i wraca do niej. Dlatego też nie przedłużając, zestawy kosmetyków Rimmel składające się z pomadki  Rimmel Moisture Renew i różu Rimmel Stay Blushed trafiają do:

Nevada Blues
Mila Bizoń

Nevada ujęłaś mnie kursem strzelania z łuku i dzikimi różami, bardzo palce ucierpiały? :) Na dodatek odkryłam dzięki Tobie nowy serial! :D

Mila, podeszłaś do tematu oryginalnie i coś w tym jest, że złość potrafi wydobywać piękno ;))) Opisałaś bardzo sugestywnie zachowanie swojej Mamy, bardzo mi się to spodobało! :)

Dziękuję za udział i gratuluję :)))

Niestety nadal nie mam potwierdzenia co do kolorystyki także podejrzewam, że zestawy będą przydzielone losowo i mimo wszystko okażą się trafione. Czekam na wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia nagrody od każdej z Was oraz adres do wysyłki :)

Miłego dnia :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...