Konkurs z Liqpharm - wybierz i wygraj!


Liqpharm to młoda, polska firma kosmetyczna założona w 2014 roku. Dzięki przyjęciu farmaceutycznych standardów produkcji, na rynek apteczny trafiają produkty, których głównymi założeniami są wysokie stężenia substancji aktywnych, przemyślane składy i naukowe podejście do receptury. Wykorzystanie dostępnej wiedzy dermatologicznej i farmaceutycznej pozwoliło na uzyskanie, efektywnej w działaniu przeciwstarzeniowym, gamy dermokosmetyków LIQC. /źródło/

Miałam okazję poznać już działanie koncentratów Liq, będę o nich pisać za kilka miesięcy. Dzisiaj, po jednorazowej kuracji otrzymują ode mnie zielone światło i pragnę się nimi podzielić.
Czekają na Was 3 różne warianty, kto chętny? :-)

Zapraszam! :)
Masz ochotę wypróbować serum z witaminą C lub kwasem glikolowym? Lubisz dobrej klasy pielęgnację i stawiasz ją na pierwszym miejscu? Szukasz serum z witaminą C o wysokim stężeniu? W takim razie jest to wymarzona oferta dla Ciebie :)

Zasady są proste :-)


Warunek?
Jeżeli należysz do publicznego grona moich Czytelników/Obserwatorów
lub „lubisz” FP 1001 Pasji/konto na Instagramie wypełnij poniższy formularz oraz pozostaw potwierdzający komentarz o wzięciu udziału pod wpisem.


Zabawa trwa od 01.09.16 - 18.09.16 i w tym poście zostanie ogłoszony zwycięzca w przeciągu 3 dni od zakończenia akcji. Wysyłka obejmuje cały świat, przyjmuję zgłoszenia wyłącznie od osób pełnoletnich. Zgłoszenia niekompletne lub nie spełniające warunków zabawy wykluczam z udziału.

Wypełnij poniższy formularz i trzymaj kciuki :-))) Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, każda z Was zaprezentowała swój schemat pielęgnacji oraz podejście do niej, dostarczyłyście mi interesującej lektury :-) 
Z grona osób, które spełniły wszystkie wszystkie wymagania wybrałam:

LIQ CC Serum Light 15% Vitamin C BOOST - lekkie serum rozświetlające z witaminą C 30 ml - 
Aga Łamaga

LIQ CC Serum Rich 15% Vitamin C BOOST - bogate serum rozświetlające z witaminą C 30 ml -
 Agnes Agnesowa


LIQ CG Serum Night Glycolic PEEL - wygładzające serum-peeling na noc 30 ml - 
Monika St.

Gratuluję i czekam na kontakt z Waszej strony :-)

Miłego dnia :-)

Niebawem nowe rozdanie!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...