Eco Tan, Eco by Sonya Coconut & Mint Body Wash /recenzja/


Kto szuka do dobrej klasy produktu mycia ciała o przyjaznym składzie (bez zawartości mydła, SLS, syntetycznych dodatków) dla skóry, zwłaszcza delikatnej, wrażliwej bądź podrażnionej i jednocześnie stawia na produkty organiczne, dla wegan/wegetarian tego może zainteresować oferta marki Eco Tan - Eco by Sonya.

Firma Cononut & Mint Body Wash opisuje " Seriously Amazing ~ Like showering in Piña Colada" i coś w tym jest, zwłaszcza w konsystencji :) z tym, że tutaj dominującym aromatem jest mięta. Kokosa jako takiego nie wyczułam, a na pewno nie takiego w stylu Bounty ;)


Spodziewałam się trochę innego aromatu, aczkolwiek kupowałam go z myślą o pielęgnacji niż umilaniu kąpieli jako takiej ;) Nie zmienia to faktu, że nie każdemu może się spodobać. Na pewno jest to kosmetyk dla miłośników mięty, ale w wydaniu znacznie subtelniejszym niż np. Madara Refreshing Soap.


Konsystencja jest przyjemna, dozownik praktyczny i dzięki temu wydajność pół litrowego opakowania podczas regularnego stosowania (2 razy dziennie) starcza na ok. 1,5 miesiąca.


Faktycznie jest delikatny, nie podrażnia skóry, nie powoduje jej ściągnięcia bądź przesuszenia
Odnoszę wrażenie, że jest to jeden z niewielu produktów do mycia zapewniający jednocześnie świetne właściwości pielęgnacyjne. Do właściwości myjących nie mogę się przyczepić, dobrze sobie radzi z zabrudzeniami jak i filtrem lub olejami, a stosowany rano przyjemnie orzeźwia.


Minus? Cena, opakowanie 500 ml kosztuje £26.99 - jak na codzienne myjadło do ciała jest to dość droga impreza. Dlatego nie sądzę, abym kupowała go regularnie. Od czasu do czasu, jak najbardziej, zwłaszcza z dobrą zniżką. Sama najczęściej robię zakupy w sklepie LoveLula, który ma bardzo fajny system lojalnościowy i rabaty. Jeżeli nie znacie, polecam. Realizują zamówienia z całego świata :-)


Nie jest to kosmetyk w stylu "must have", jednak sama borykam się z problemami skórnymi i lubię mieć pod ręką coś, co działa, jest skuteczne a przy tym ładnie pachnie. Dla przełamania oferty aptecznej ;)


Mocne 5/5* nie obniżę punktacji przez wysoką cenę produktu, ponieważ jego właściwości pielęgnacyjne odbiegają od wielu produktów z tego pułapu i byłabym niesprawiedliwa ;)

Pozdrawiam :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...