Swazi Secrets Mydło z masłem Mafura
Szalenie lubię mydła w kostce, stosuję je do twarzy jak i ciała. Jestem uzależniona od dobrej jakości kostek myjących. Dlatego też po udanym spotkaniu z olejem Marula postanowiłam zgłębić zasoby marki Swazi Secrets dzięki sklepowi Biolander. Balsam do ust nie sprawdził się u mnie w oczekiwany sposób, lecz rozważam pomimo wszystko zakup pod kątem pielęgnacji skórek. Zostało mi go jeszcze odrobinę i w takim wydaniu trafiłam na swojego św. Graala :)


Dzisiaj za to opowiem Wam o tej małej, niepozornej kostce która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie!


Małe cudo :)75g/19,50 PLN w zgrabnym kartoniku, minus za brak zabezpieczenia. Niby detal, ale podoba mi się jak Orientana dba o ten aspekt w stosunku wszelkich kostek. Każda jest zabezpieczona folią.


Delikatny zapach.Świetny skład INCI, który przekłada się na działanie. Moja skóra bardzo szybko doceniła właściwości pielęgnacyjne i lecznicze, które masło Mafura posiada. Zwłaszcza dolegliwości skórnych, niewielkich ran. Łagodzi, koi i przyspiesza proces gojenia.


Używane do twarzy serwowało bardzo dobre właściwości myjące. Jest bardzo delikatne. W kontakcie z wodą pojawia się delikatna kremowa piana. Nie odnotowałam żadnych skutków ubocznych, skóra nie była ściągnięta, nie doszło do podrażnienia.Wygodne w użyciu ze względu na swój kształt, dobrze leży w dłoni. Wydajne, starczyło na ponad 1,5 miesiąca codziennego używania (twarz + okresowe zastosowanie na wybrane partie ciała)


Przyznam się, że dawno już nie miałam w swoich rękach tak komfortowego produktu w postaci mydła. Wyróżnia się na tle moich dotychczasowych ulubieńców, na plus :)

Jeżeli lubicie tego typu produkty warto spróbować. Ja na pewno do niego wrócę! :)Pozdrawiam :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...