Nowe szaty 1001 PasjiOd jakiegoś czasu miałam ochotę na zmiany graficzne względem szablonu, jednak sama nie posiadam szczególnych talentów w tym zakresie i postanowiłam poszukać kogoś, kto się tym zajmie. Przeglądałam wiele blogów, które korzystały z takiej pomocy. Wybór był trudny, bo dla mnie musi pojawić się to "coś", pewien rodzaj spójności oraz "chemia" :))) Dopiero pytanie skierowane na FB przyniosło owocne rezultaty. Dziękuję za wszelkie propozycje :)Postanowiłam napisać do Cathy, bo to Ona odpowiada za obecny wygląd który powstał na bazie wzajemnych ustaleń. Kasia jest bardzo kontaktowa, otwarta i rzeczowa dlatego też szybko doszłyśmy do porozumienia :) Bardzo mnie to cieszy i jednocześnie jeszcze raz, składam ogromne podziękowania w Twoją stronę Kasiu! :)

Próbki prac Kasi możecie podejrzeć tutaj :)

Co mnie przekonało? ogromna różnorodność oraz indywidualność. Na bazie przejrzanych szablonów/blogów widać, że nie są one swoimi klonami i uważam, że każdy z nich ma swój charakter. Dlatego jeżeli któraś z Was szuka pomocy, polecam Kasię :) Dla mnie była to ogromna przyjemność i nie usłyszałam słowa irytacji, zniecierpliwienia podczas wszelkich poprawek. A tych trochę było, bo kolor, czcionka, układ itd.

Mam nadzieję, że blog 1001 Pasji nadal będzie dla Was miejscem przyjaznym i chętnie odwiedzanym :)

Niebawem pokażę się z pewną niespodzianką dla Was oraz kilkoma informacjami, które zostały już zainicjowane na FB.
Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego dnia!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...