Błyskawiczny Angielski w Praktyce
Dzisiaj przychodzę z odrobiną prywaty, a osoby które śledzą moje wpisy na FB wiedzą, że wrzucałam link do elektronicznego wydania książki do nauki angielskiego napisanej przez mojego Męża.

Jestem z Ciebie dumna Mój Mężu :* i gratuluję!

Książka jest w formie elektronicznej (e-book). Mnie samej pomogła usystematyzować posiadaną wiedzę o języku oraz powoli wyplenić nawyki, którymi przez lata byłam raczona podczas nauki w Polsce. 


Prosty zbiór podstaw dla osoby nie znającej języka angielskiego, uczącej się lub mającej już pewne pojęcie o języku. Błyskawiczny Angielski w Praktyce - łatwy samouczek dla bardzo początkujących to nic innego, jak angielski w pigułce, znajdziecie tam praktycznie wszystko, co może stać się pomocne, nie tylko dla początkujących. Ebook został wydany przez wydawnictwo EPROFESS i można go zakupić tutaj KLIK! w cenie 23zł. Plik jest w formacie PDF do otwarcia na każdym komputerze, laptopie czy nawet smartfonie.

Przed zakupem można zapoznać się z fragmentami książki, wystarczy pobrać darmowy fragment (do ściągnięcia tutaj).

http://www.eprofess.pl/blyskawiczny-angielski-w-praktyce.html#

Nie ukrywam, że miło byłoby poznać opinie z zewnątrz. Dlatego jeżeli ktoś z Was ma przyjemność korzystać z Błyskawicznego Angielskiego w praktyce lub ma zamiar, dajcie znać. Każda opinia jest cenna.

Jednocześnie mam małą niespodziankę, jeden egzemplarz ebooka dla wybranej osoby która zgłosi chęć i jednocześnie zobowiąże się do wystawienia opinii/recenzji w terminie do 3 miesięcy od otrzymania Błyskawicznego Angielskiego w praktyce.

Na zgłoszenia czekam do 22 kwietnia br. włącznie :) Wystarczy jedynie zostawić ślad w komentarzu. Dobra okazja Na Zająca :))

Pozdrawiam :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...