Poszukiwana mgiełka do włosów, pytanie do Was :)


Dawno temu podczas recenzji w pigułce podzieliłam się kilkoma uwagami odnośnie serii Locken Power z firmy Balea KLIK! a dzisiaj zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś z Was sięga po mgiełkę do włosów dla utrwalenia/pobudzenia/odświeżenia skrętu i jest z niej zadowolona?


Szukam czegoś nowego, od razu też dodam że w grę nie wchodzi oferta Yves Rocher. Zawiodłam się na produktach do włosów z YR i nie zamierzam już próbować nic nowego.

Rozważam zakup Curl Conscious Reactivating Mist z Bumble and Bumble, jednak na razie wertuję recenzje/wszelkie wzmianki. Nie chcę kolejnego łapacza kurzu....
Czy któraś z Was używała tej mgiełki z BB?

Do oferty Balea nie mam dostępu dlatego też wolałabym sięgnąć po marki, do których mogę dotrzeć na własną rękę :)Balea Professional Locken Power Spray ma dobre działanie, lecz wydaje mi się że porowatość moich włosów uległa zmianie. Do tego brakuje im odpowiedniego nawilżenia. Niemniej to jest produkt, po który sięgałam z przyjemnością i sprawdzał się. Niestety została mi już końcówka i chciałabym kupić coś nowego.

Możecie coś polecić? Będę wdzięczna :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...