Rozświetlam się! Mój hit: Ilia Beauty Illuminator Cosmic DancerW zeszłym roku odkryłam genialny rozświetlacz z firmy Ilia Beauty i postanowiłam podzielić się kilkoma uwagami na jego temat.
Jest to kosmetyk kremowy w sticku o pojemności 4.5 g/cena 32.00 GBP/149,95 PLN w Organicall.pl, PAO 12 miesięcy. Małe i poręczne opakowanie jest naprawdę praktyczne, a sam sztyft posiada idealną konsystencję dzięki której gładko sunie po skórze bądź jest aplikowany z pędzla. Od razu dodam, że jeżeli ktoś uwielbia błysk a'la tafla, który jest widoczny z daleka i jest tak popularny w wielu rozświetlaczach, to nie jest produkt dla niego.


Ilia stworzyła kosmetyk, który wydobywa ze skóry jej naturalny blask i jednocześnie go podkreśla. Gra światła ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w makijażu dziennym. To bardzo subtelny efekt, klasyka w pięknym wydaniu. Jednym słowem typowy "make-up no make-up".


Cosmic Dancer, to wspaniały odcień złota z domieszką brązowych tonów. Nie uświadczymy w nim typowych drobinek, a dzięki zawartości miki staje się cudowną błyskotką na skórze :) Najlepiej widać to na poniższym słoczu, aczkolwiek wklepany palcami lub roztarty gąbką BB pozostawia bardziej rozmyty efekt w formie poświaty. Mnie taki rodzaj satysfakcjonuje w pełni i lubię nakładać go na szczyty kości jarzmowych, łuk brwiowy, łuk kupidyna oraz mieszać z kremowymi cieniami do powiek. Co więcej, używany w różnych połączeniach sprawdza mi się za każdym razem idealnie i utrwalenie go delikatnym pudrem w żaden sposób nie gasi jego wykończenia. Jedyną wadą jest słaba wydajność, ale z drugiej strony mam pewność że kosmetyk zużyję przed końcem daty ważności i mogę kupić kolejny.


To mój hit, którego śmiało używam w pełnym makijażu (podkład i te sprawy) lub kiedy mam na twarzy wyłącznie krem z filtrem, odrobinę korektora i puder glinkowy. Dla mnie to bardzo istotne, bo przy rosacea nie zawsze mam skórę idealną i nie chcę dodatkowo podkreślać nierówności. Natomiast Cosmic Dancer wygląda tak naturalnie, że czuję dodatkowy komfort podczas stosowania.Pozdrawiam serdecznie :)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...