Zelens Z Pure Cleansing Liquid Balm /recemzja/


Dzisiaj omówię płynny balsam do oczyszczania twarzy, który mieści się w przedziale "melting cleanser" i jest nieco podobny do żelu Oskia, Perfcet Cleanse Omega Cleansing Jellu z Nude Skincare, Sensational Soft Cleanser Rituals i paru innych (w końcu tego typu formuła stała się na tyle popularna i coraz więcej marek oferuje coś zbliżonego mniej bądź bardziej :)). Z Pure Cleansing Liquid Balm może być używany jako first lub second cleanser - wszystko zależy od naszych preferencji. Wypróbowałam oba warianty i poniżej omówię za i przeciw :D


Pojemność 125 ml, regularna cena £50.00, PAO 6M


Skład INCI


Opakowanie - butelka ze sztucznego tworzywa z dozownikiem pompką., która pracuje bez zarzutu. Zwarta żelowa konsystencja, która gładko rozprowadza się na skórze. Jest to olejek w żelu o zwartej formule, który w kontakcie z wodą przeobraża się w mleczną emulsję. 


W moim odczuciu z obietnicy usunięcia makijażu twarzy średnio się wywiązuje. Jeżeli makijaż jest delikatny radzi sobie lepiej, lecz i tak czuję niedosyt, ponieważ znam dużo lepsze produkty w tej kategorii za mniejsze pieniądze. Natomiast w postaci second clenaser jest dużo lepiej, bo też ma łatwiejsze zadanie i do czynienia jedynie z pozostałościami po wstępnym demakijażu :) Nie lubię efektu jaki pozostawia na skórze - czuję dziwną powłokę. To jest jeden z minusów, ponieważ wymusza przemycie skóry płynem micelarnym bądź żelem. Największą wadą tego czyścika jest dla mnie jego zapach, wyborny aromat cytrusowej kostki do toalet. Doprawdy nie można było zastosować innej kombinacji? Jest tyle innych składników zapachowych...


Nie jestem zachwycona tym produktem. Co prawda nie podrażnił, nie przesuszył i nic złego się nie działo, ale naczytałam się o nim tylu superlatyw, że wydawał mi się godnym przeciwnikiem dla Oskia Renaissance Cleansing Gel /recenzja/ a okazał się przeciętnym produktem o koszmarnym zapachu. Zmęczyłam ok. 3/4 opakowania i ciekawa jestem jak oceni go nowa właścicielka, która przejęła Z Pure Cleansing Liquid Balm do testów :)


Poznałam, wyrobiłam sobie zdanie i oby takich spotkań jak najmniej. Ofercie Zelens już podziękuję, nie chcę już nic więcej.


Pozdrawiam serdecznie :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...