Przełamując ciszę ;)


Witam ponownie :) 

Powracam na łamy bloga po wakacyjnej przerwie z mnóstwem pomysłów na interesujące wpisy! Planuję cykl recenzji głównie dotyczącej pielęgnacji, choć kolorówki także nie zabraknie. Zwłaszcza takiej, która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Będzie też coś nie coś o zakupach, a te z Was które śledzą mnie na Instagramie wiedzą, że szykuje się odsłona na bogato i nie tylko. W ostatnim czasie odkryłam kilka fajnych produktów, sięgnęłam w stronę pielęgnacji marki która do tej pory interesowała mnie jedynie od strony kolorówki. Planuję zmiany w pielęgnacji włosów za namową nowej fryzjerki (swoją drogą polecała mi gorąco markę o której od jakiegoś czasu czytam same dobre rzeczy), moją przygodę z marką Alterna mogę uznać za zakończoną (co, jak i dlaczego rozwinę podczas kilku wpisów i pojawi się mini przewodnik). Zaczęłam realizować moje duże i małe marzenia kosmetyczne w związku z tym pora na aktualizację wishlisty. W tym roku nie pojawi się żadne kosmetyczne podsumowanie w stylu „hity i kity” – formuła nieco się zużyła, moje preferencje uległy przeobrażeniu a co za tym idzie, pora na zmiany. Mam w głowie pewne założenie, by podejść do tematu od innej strony. Seria dotycząca rosacea zostanie reaktywowana, a przy tej okazji chciałabym zaprezentować mój codzienny makijaż. Dlatego też zależy mi na pokazaniu „w akcji” pewnych produktów, bo wiem, że wiele z Was czeka na tego typu recenzje.

Dziękuję, że pomimo tymczasowego zawieszenia bloga nadal tutaj zaglądacie, piszecie i dajcie znać :) TO jest bardzo miłe!

Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu :)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...