NUDE Skincare Perfect Cleansing Oil Face & Eyes


Lubicie olejki do mycia twarzy? Jeżeli tak, to ta recenzja będzie dla Was :) zwłaszcza kiedy preferujecie delikatną i niezbyt tłustą konsystencję. Ten, przypomina mi mój ulubiony Micellar Oil marki Decleor /recenzja/
Unikam tłustych, zawiesistych olejków do mycia twarzy zwłaszcza, kiedy ściereczka/szmatka staje się przymusem (np. olejek Resibo lub MV Organic Skincare).
Ofertę NUDE Skincare od jakiegoś czasu miałam na oku. Jednak ciągle odkładałam na potem i podczas chwilowego „okienka” pojawiła się możliwość, nie zwlekałam. Wybrałam NUDE Skincare Perfect Cleansing Oil Face & Eyes. Do codziennego wykorzystania jak znalazł.Produkt dostajemy w eleganckim opakowaniu zewnętrznym, całość w folii wraz ze znaczkiem firmowym, co daje pewność, że NIKT tam przed Nami nie zaglądał. Na kartoniku znajdują się także wszystkie niezbędne informacje.


Praktyczne i poręczne opakowanie (butelka ze sztucznego tworzywa) wraz z dozownikiem w formie pompki (od początku do końca działa bez zarzutu). 


Pod kątem mobilnym jak znalazł. Po pierwsze: jest lekki i nie zajmuje zbyt wiele miejsca, staranne opakowanie daje pewność, że nic się nie wyleje (w podróży każdy gram niczym na wagę złota;)), pod drugie pojemność 100 ml/ £28.00 (możemy zabrać do bagażu podręcznego). To lubię! Nie ma nic gorszego niż zmaganie się z opakowaniem, jego gabarytami i wagą (w tym wypadku żel OSKIA niestety jest niczym olbrzym;))


INCI


Skierowany do każdego typu cery można stosować wg potrzeb: rano i wieczorem. Wystarczą dwie lub trzy porcje, które rozprowadzamy w dłoniach i rozpoczynamy masaż na suchej twarzy. U mnie olejek stanowi tzw. second cleanser, czyli kiedy wstępny demakijaż już za mną. Jego zadaniem jest usunięcie wszystkich pozostałości, postawienie kropki nad „i” w kwestii demakijażu. Nie wiem, czy byłby równie skuteczny solo podczas tego etapu, nie odczuwałam potrzeby sprawdzania. Oczu również nim nie zmywałam. Od czasu do czasu (zależy to od kondycji cery) sięgam po niego także rano, świetnie odświeża i usuwa pozostałości pielęgnacji nocnej. Pozostawia skórę ukojoną, nawilżoną i miękką. Nie ma mowy o ściągniętej, podrażnionej cerze.Bardzo możliwe, że kupię go ponownie. Natomiast planuję poznać teraz Perfect Cleanse Omega Cleansing Jelly, by po części także odpocząć od olejków ;)
Pozdrawiam :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...