Sztuka Mydła Lawendziak, Kozimilk, Miodostan*


Przeszło miesiąc temu dzieliłam się z Wami pierwszymi wrażeniami /prezentacja/ odnośnie mydeł, które otrzymałam w ramach kooperacji ze Sztuką Mydła.

Pierwszą kostkę, którą zaprosiłam pod prysznic, to Dynjo. Wykorzystałam ją głównie w roli peelingującej. Od pewnego czasu nie mogę złuszczać całego ciała, a jedynie wybrane partie, dlatego też taka forma idealnie mi odpowiadała. W moim przypadku mydło wymaga dobrego namoczenia oraz zwilżenia skóry, by zawarte w nim płatki owsiane nie drapały, a delikatnie wygładzały. Myślę, że dla osób które lubią porządne zdzieraki ten wariant także będzie udany. Wszystko zależy od siły nacisku podczas masażu i wilgotności skóry/mydła. Wydajne.

Następnymi wariantami, które zaczęłam używać to: Lawendziak, Kozimilk, Miodostan.

Każda z kostek została wykorzystana dwojako, do twarzy i do ciała. Muszę przyznać, że tak naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Są delikatne, wydajne i moja skóra doceniła ich właściwości. Żaden z wariantów jak do tej pory mnie nie podrażnił, nie uczulił. Lubię po nie sięgać i wpisały się w codzienny rytuał :)

Kozimilk w moim odczuciu jest mocno kremowy i chyba na tle pozostałych zużywa się najszybciej. Z chęcią do niego wrócę. Zapach bardzo subtelny wręcz neutralny dla mojego nosa.


Lawendziak, zdecydowanie polecam wszystkim fankom lawendy w kosmetykach. Aromat cytryny ginie gdzieś tam w tle i można poczuć się jak na lawendowym polu :)Miodostan, delikatny aromat miodu i udane działanie natłuszczające, kojące zwłaszcza na suchych oraz podrażnionych obszarach skóry.Warto zwrócić uwagę na ofertę Sztuki Mydła. Bogaty asortyment, do tego pojawiające się nowości, bardzo przystępne ceny oraz możliwość wyboru mniejszej lub większej kostki podczas zakupów przy niektórych wariantach. Jedynym minusem może stać się zapach, ale to bardzo indywidualna kwestia i nie wiem, czy lepiej pozostać przy tak bezpiecznych wariantach, a może jednak nieco bardziej rozpieścić zmysły aromatyczną wonią? Co myślicie na ten temat?

Pozdrawiam :)


*oznacza produkt otrzymany w ramach współpracy opartej na barterze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...