Rodial Glam Balm lip


Uwielbiam dobrej klasy pielęgnację, zwłaszcza kiedy szukam określonych właściwości. Nie inaczej jest z moimi ustami. Glam Balm LIP wpadł w moje ręce jakoś w zeszłym roku, do zakupu przekonała mnie złożona przez producenta obietnica różanej pokusy. Rodial to brytyjska marka, która jest bardzo popularna na Wyspach i jej oferta jest w kręgu moich zainteresowań od wielu miesięcy. Na początek wybrałam dość bezpieczny zakup, jakim wydawał mi się balsam :)

Miałam pewne wątpliwości, ale chciejstwo wygrało. Czy dobrze się stało?


Balsam znajduje się w klasycznym słoiczku ze sztucznego tworzywa, zawiera 10 g produktu i całość jest zapakowana w elegancki kartonik, na którym znajdziemy wszystkie podstawowe informacje. Nie pamiętam ile dokładnie za niego płaciłam, ale chyba ok. 12 funtów.

Skład INCI


Nie do końca byłam przekonana, czy uda mi się balsam zużyć w terminie oznaczonym przez producenta. 6 miesięcy i 10 g gęstego balsamu nie zapowiadało na szybkie zużycie.


Zadaniem balsamu jest nawilżenie, wygładzenie i ochrona. Usta tuż po aplikacji ładnie się prezentują. Dodatkowo zyskują na połysku a’la tafla. 


Konsystencja jest bardzo gęsta, zawiesista, nieco lepka i tłusta.
Jego miejsce było w jednym ze strategicznych miejsc w domu, przy komputerze. I to moim zdaniem przesądziło o zużyciu przed czasem. W innym wypadku byłoby trudno. Sam balsam nie zachwycił mnie zbytnio. Ot takie sobie mazidło, które dość szybko znika z ust i jednocześnie wymusza natychmiastowe użycie, ponieważ skóra ust staje się sucha i ściągnięta. 

Walory zapachowe także nie do końca mnie przekonały, mocno chemiczna róża i fatalny posmak. Atutem było dobre zabezpieczenie ust w momencie dłuższego pobytu na zewnątrz, ale ze względu na opakowanie i formę aplikacji nie zabierałam go ze sobą więc za wiele taki wariant go nie obroni ;)

Zapowiadało się ciekawie, wyszło bardzo przeciętnie. Na pewno nie ponowię zakupu. Na chwilę obecną moje zainteresowanie ofertą firmy odeszło na bok, lecz nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa.
Dobre kosmetyki do pielęgnacji ust są dla mnie niczym na wagę złota i w ostatnim czasie zdałam sobie sprawę, że moje poszukiwania zbliżają się do celu. A raczej już zbliżyły. Opowiem o nim niebawem :)

Podzielcie się swoimi ulubieńcami do pielęgnacji ust, zwłaszcza jeżeli wasze usta są tak samo wymagające jak moje :)


Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...