Urodzinowy koszyczek :)


Urodziny to dzień szczególny i chcę podzielić z Wami moim szczęściem. Świat wirtualny jest specyficzny, ale to właśnie w nim poznałam wiele niesamowitych osób. Z jednymi utrzymuję bardziej zażyłe kontakty, z innymi mniej. Mam za to szczęście, że pośród tych wielu relacji kilka z nich wkroczyło już dawno temu na prywatny teren, łączy Nas coś więcej niż tylko rozmowa o kosmetykach :P Dzięki temu cenię sobie je coraz bardziej i staram się je pielęgnować. Co więcej upływ czasu pokazuje, że nie musimy być cały czas na bieżąco, by faktycznie chcieć ze sobą rozmawiać i uczestniczyć w swoim życiu. Ścieżki życia krzyżują się wielokrotnie.

I dzisiaj będzie trochę chwalipięctwa, ale moja radość jest ogromna :DDD 

Pokażę prezenty, które dostałam od Stri-lingi i Simply_a_woman.Od Stri:* dostałam torebkę, tak to będzie dobre określenie :) Nie jest duża, ale bardzo zgrabna i pojemna, na dodatek oryginalna i wyróżnia się. Torba z Ekwadoru, pewnie dla wielu osób będzie tylko torbą ale dla mnie to bardzo osobisty prezent i Stri wie dlaczego :) Jesteś moją lepszą połową :*


Prezent miał już swoją premierę i akurat prezentacja w wersji plażowej :)))

Dziękuję bardzo :*Simply :* obdarowała mnie fantastycznym zestawem składającym się z wymarzonej książki Kwietniowa czarownica Majgull Axelsson, lakieru do paznokci Orly Pure Porcelain i różu Clinique Cheek Pop 03 Berry Pop. Całość idealnie dopasowana!


Fantastyczna niespodzianka, dziękuję Kingo :*Oczywiście to nie koniec, ale o tym przy innej okazji a ja chciałam koniecznie podzielić się radosnymi nowinami.

Dziękuję Dziewczyny :* bardzo, bardzo, bardzo!
Miłego dnia :)))Korzystając jeszcze z okazji, nadal jest otwarta lista dla chętnych do udziału w zabawie Kosmetyczne Skarby. Zachęcam :))
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...