Kosmetyczne Skarby, czyli pokażmy swoje kolekcje :)Bardzo spodobała mi się formuła postów oraz sposób prezentacji :) Na Wizażu od lat funkcjonuje wątek „Nasze zbiory kosmetyczne”, w którym można podejrzeć od czasu do czasu wiele ciekawych produktów. Stąd moja propozycja, by stworzyć coś podobnego na miarę blogowych możliwości. Kto ma ochotę się przyłączyć?

Posty nie mają na celu „chwalipięctwa”. Zależy mi, by faktycznie pokazać to, co lubimy, czego używamy i śmiało zaliczamy do ulubieńców a przede wszystkim, by to była dobra zabawa dla wszystkich :)
Nie chcę narzucać żadnego harmonogramu bądź sztywnego podziału publikacji postów, bo wiem że każda z nas ma inne preferencje i potrzeby. Dlatego też proponuję, by każda chętna osoba która przyłączy się do zabawy stworzy własny schemat prezentacji.

Zgłoszenia przyjmuję do końca czerwca pod TYM postem. Zostawcie proszę swój nick oraz adres bloga w komentarzu.

Uczestniczki proszę o umieszczenie baneru u siebie na blogu, a jeżeli któraś z Was ma ochotę udostępnić informację dalej w formie notki na blogu bądź innego rodzaju będzie super. Im Nas więcej, tym lepiej :)

Jeżeli pośród chętnych znajdują się osoby nie posiadające blogów dajcie znać, udostępnię przytulny kąt u siebie na blogu :)

Czas zabawy od 1 lipca do 30 września. Myślę, że tyle czasu spokojnie starczy na przygotowanie postów, jednocześnie proszę o wysłanie linka do każdego posta z prezentacją na e-mail hexxana@gmail.com w temacie Kosmetyczne Skarby –link. Dzięki temu ułatwicie mi zebranie wszystkich linków w całość. Wraz z zakończeniem zabawy opublikuję zbiorczego posta ze wszystkimi linkami do Waszych kolekcji. Dzięki temu zyskamy „kosmetyczną bazę”, która pewnie będzie cieszyć się zainteresowaniem.

1 lipca umieszczę listę osób biorących udział wraz z odnośnikami do ich blogów, by wszystko było w jednym miejscu :)

Co Wy na to? Kto chętny?

Zróbmy coś razem! :)

Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. A zgłoszę się :)
    Nick: Panna Anna
    adres bloga: swiat-panny-anny.blogspot.com

    Banner umieszczę dzisiaj wieczrem :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...