Hiperłącze cz. II


Seria miała pojawiać się co miesiąc, ale splot różnych okoliczności sprawił że dopiero dzisiaj przychodzę z kolejną odsłoną. Zainteresowanych pierwszą częścią odsyłam do tego posta :)

Dzisiaj natomiast nadrabiam zaległości i zapraszam do lektury na bogato :)


Blog Sabbath zna każdy prawdziwy perfumoholik i nie tylko :)dlatego też nie sposób przegapić wpisu na temat jedynych w swoim rodzaju warsztatów, które odbyły się 8 marca br. Fotorelacja niesamowicie oddaje klimat i.... żałuję, że nie mogłam się tam znaleźć. Przeżyjmy to jeszcze raz :) A potem wydarzyła się kolejna okazja do warsztatów na Dzień Matki.

Magiczne wydarzenia i warto zajrzeć, polecam :)

O blogerkach – wyłudzaczkach okiem Olgity, czyli ciekawie, zaczepnie i nie tylko. Więcej nie napiszę, zajrzyj i przeczytaj :)

Co zrobić, bym nie zaglądała na Twojego bloga.... rad kilka wg Karoliny i myślę, że każdy wyciągnie wnioski dla siebie :) Zgrabnie napisany tekst, który warto poznać. Dla wielu może być niczym krzywe zwierciadło ;)

Jak zarabiać na blogu? Jeżeli kogoś interesuje ten temat powinien zajrzeć, nie zgadzam się ze wszystkimi wytycznymi ale można wyłowić kilka pomocnych wskazówek.

Zabalsamowana za życia, okiem Puszysławy o tym jak być kobietą :D

To nie zmokła kura, to blogerka, ponownie Puszysława i nie zdradzę więcej szczegółów :D Dodam, że to jedyna w swoim rodzaju historia i jak ogólnie odpuszczam taką tematykę, to tym razem po prostu nie mogłam się oderwać od monitora;)))

Efekt szminki lub lakieru? Króliczek doświadczalny w pogadance na temat luksusu w czasach kryzysu, kto nie czytał niech koniecznie zajrzy! :)

Kosmetyczna poczekalnia by Elaree, udany poradnik dla posiadaczek domowej drogerii :)

Przeminęło z wiatrem, przeminęło z deszczem, przeminęło z czasem... Gabrielle w zjawiskowym wydaniu, tak samo jak i Jej blog. Dajcie się oczarować!

Zapchana blogosfera, jednym słowem klasyka i warto wracać do tego posta z różnych przyczyn.

I jeszcze raz, Skóra tłusta naczyniowa, czyli o skórnej diagnostyce i niekompetencji kosmetologów- myślę, że wielu osobom pomoże ten tekst.

Blog Ziemoliny warto mieć na tzw. szybkim wybieraniu :)

Insta_świat, kto czyta Niemodne Polki pewnie zna ale nie mogłam się oprzeć :D


Kogo interesuje fotografia? Mnie bardzo i jak tylko zobaczyłam link u Olgity na FB do tej strony szybko pomaszerowałam, zostałam i przepadłam. Majstersztyk ♥ Koniecznie zajrzyjcie

Na koniec FameLab, ktoś zna? Fantastyczna sprawa!

Który tekst przykuł waszą uwagę? :)Pozdrawiam :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...