Poznajmy się Cz. XOd jakiegoś czasu przechodzę kryzys czytelniczy ;) Zaczęłam szukać nowych miejsc, które zaspokoją mój głód. Wbrew pozorom nie jest to łatwe, dlatego też regularnie uskuteczniam wirtualne porządki robiąc miejsce na nowe. Lista Czytelnicza mówi sama za siebie, poza tym przychodzę tutaj by się zrelaksować, poczytać o czymś ciekawym, zobaczyć coś innego. Odkrywanie nowych miejsc jest ekscytujące i dzisiaj dzielę się garścią miejsc, które zwracają uwagę, zapadają w pamięć, przyciągają i może Was oczarują równie mocno? :)

Zapraszam :)

Sugarninjas. Nie pamiętam JAK trafiłam, liczy się za to że ZOSTAŁAM :) Łączy Nas wspólny problem, trądzik różowaty. A sposób w jaki Sugarninjas dzieli się własnymi spostrzeżeniami i zawartość bloga sprawiają, że wracam z przyjemnością. Zdecydowanie warto poświęcić chwilę i przekonać się na własne oczy :)Black Raspberry. Tematyka urodowa w najlepszym wydaniu od layoutu, formatu i jakości zdjęć przez lekkość pióra, po świetny kontakt z Czytelnikami. Nie ma pisania „do siebie”, Black Raspberry dba, by żaden komentarz nie pozostał bez odpowiedzi a przy tym robi to lekko, łatwo i przyjemnie. Co mnie przyciąga? Świetny i przemyślany dobór zamieszczanych postów. Jest to jeden z niewielu blogów urodowych, który pochłaniam w całości, od postów archiwalnych po obecne. Wracam tam z prawdziwą przyjemnością:) Rzadko zdarzają się TAKIE miejsca :)))
LifeStyle and Photography. Mam „uczulenie” na blogi lifestyle’owe, może dlatego że dla mnie samo określenie ma inny wydźwięk niż to, co jest na nich prezentowane. I uciekam z takich miejsc. Jednak tym razem stało się inaczej... Pewnie sama nie trafiłabym na tego bloga, ale napisała do mnie jego autorka z prośbą o polecenie. Plus za szczerość, nie lubię owijania w bawełnę. Dlatego też z ciekawości zajrzałam i... Zostałam :) Spodobał mi się layout, zawartość, zdjęcia i lekkie pióro. To miejsce ma dla mnie potencjał.
Nie bardzo przemawia do mnie forma komentarzy, które są połączone z G+ (to wyłącznie moja fanaberia;))
Życzę Justynie przyjemnego blogowania :)
Pod norweskim niebem. To miejsce odkryłam dzięki Katalinie, która podrzuciła mi link kiedy szukałam czegoś ‘do poczytania’ i  przepadłam. Uwielbiam klimat jaki panuje na blogu. Dagmara, Autorka posiada niesamowity dar. Wspaniałe zdjęcia, pomysłowe aranżacje i tekst, który dopełnia całości. Uwielbiam zasiadać do lektury Pod norweskim niebem z kubkiem gorącej kawy i relaksować się. Jeszcze żadne wirtualne miejsce nie przyciągało mnie z taką siłą. Tam jest MOC :)

Jest to o tyle zabawne, że tematyka bardzo daleka od moich zainteresowań. Obce mi zabawy z dekorowaniem przestrzeni mieszkalnej i dbałość o wiele detali, lubię minimalizm. A pomimo wypatruję nowych postów i z ogromną przyjemnością przeczytałam wszystkie poprzednie wpisy włączając w to poprzedniego bloga Dagmary. I ciągle chcę więcej :D

Cornflakemum. Parę lat temu trafiłam na Pingera i Corn. Zostałam :D Powiadomienia o nowych postach przychodzą mi na skrzynkę e-mailową, ponieważ bardzo polubiłam takie rozwiązanie. Nie zdradzę nic więcej, poczytajcie kilka wpisów a przekonacie się dlaczego „podglądam” i śledzę wpisy Corn od tak dawna :)))
Hesja.pl dla wielbicieli fotografii, niesamowite zdjęcia które mogłabym oglądać non stop. Coś niesamowitego i jestem pod wrażeniem prac, które możecie przejrzeć na stronie. Polecam :)

Tattwa. Do poczytania, zdecydowanie. Po prostu.

Ka, czyli Ja... Cieszę się, że widzę nowe wpisy. To jeden z blogów, który „znam” od bardzo dawna i wracam z ogromną przyjemnością. Przeczytajcie jak siebie Kaśczydło opisuje :)) „... W Pialjace bywają chwile, gdy Pi w przedszkolu, Al w szkole, a Ja - czyli moja strona powinności matczyno-domowych, jest ogólnie wyrobiona, ewentualnie przejawia postawę "chwilowo mam dość" ..... wtedy Ka siada i dziwy opowiada :) ucieka w świat swych pasji .. często nie sama, bo dobra z niej mama. Robi rzeczy takie i siakie, duże i małe, czarne i białe ... wierci, skręca, maluje, szyje, klei, betonuje ... i jakoś tak sie stało, że ciągle jej mało :) A na poważnie moje życie to moja Rodzinka i moje Handmadejstwo. Dwa bieguny, które świetnie się uzupełniają, napędzają i mobilizują. Zapraszam do tych Światów.”

A Was jakie miejsca pochłaniają? Dajcie koniecznie znać :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...