Tutaj mnie znajdziesz! :)Kilkanaście osób w ostatnim czasie zgłosiło mi problemy z dołączeniem do „publicznych obserwatorów” bloga. Przy okazji powiem, że działanie lub raczej jego brak nie ma wpływu na przeprowadzane na blogu zabawy. Widzę, kto u mnie bywa oraz liczy się Wasza inicjatywa :)

Wiem także, że spora część osób narzeka na te same problemy. Najprawdopodobniej usunę gadżet Obserwatorów za jakiś czas, a póki co zostaje przeniesiony w inne miejsce bloga.
Follow on Bloglovin
Aby być na bieżąco z 1001 Pasji możecie dołączyć do mnie na Bloglovin’ gdzie konto mam już od bardzo dawna, a powoli staje się coraz bardziej popularny :)

Facebook – fanpejdż 1001 Pasji
Disqus, od chwili pojawienia się nowego systemu komentarzy na blogu dla zalogowanych użytkowników Disqus jest możliwe tak samo obserwowanie i przyłączenie się do danej grupy. Dla mnie samej to dodatkowy atut.

Wiem od jednej z Czytelniczek, Nataliya :* dziękuję! że program antywirusowy potrafi blokować komentarze z Disqus i stają się niewidoczne dla osoby przeglądającej bloga. Wystarczy zmienić ustawienia w programie.

Okienko dla komentarzy wygląda tak i jest pełna dowolność pod kątem zalogowania plus opcja Gość :)
System komentarzy w tym formacie raczej zostanie na blogu  i dziękuję wszystkim, którzy zostali ze mną bez względu na zmiany :)
E-mail, wystarczy zatwierdzić subskrypcję
Instagram i Twitter pozostają poza zasięgiem aczkolwiek mam tam konta, z których sporadycznie korzystam i nie przywiązuję wagi do tych miejsc :) Nie sądzę aby to uległo zmianie, podobnie jak z G+ w którym profil częściowo usunęłam i nie bazuję na nim, chyba że naprawdę zostanę zmuszona. Póki co, nie korzystam.Iwetto wspomina u siebie o Feedly, może kogoś to zainteresuje :) U mnie nie do końca sprawdza się to narzędzie, ale to głównie dlatego że mam swoje sposoby do bycia na bieżąco z miejscami, które lubię.

Dajcie znać co sądzicie o takich rozwiązaniach i jakie formy są dla Was wygodne/praktyczne?

Pozdrawiam :) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...