Hiperłącze cz. I - nowa seria na blogu :)
Hiperłącze to inaczej odsyłacz w dokumencie elektronicznym, który przenosi nas do kolejnego, nowego miejsca. Tak można w skrócie określić rolę hiperłącza. I dzisiaj będzie to początek nowej serii, którą zamierzam dzielić się na moim blogu. Planowałam rozpocząć ją w styczniu, ale inne rzeczy wydarzyły się po drodze dlatego też dzisiaj przygotowałam pakiet różności, które zwróciły/przyciągnęły moją uwagę o różnorodnej tematyce.
Bywając w wirtualnej przestrzeni napotykam różnego rodzaju wpisy, którymi postanowiłam się dzielić. Może i Was coś zainteresuje z tego? 

Dajcie znać, czy podoba się Wam taka formuła :)

Zapraszam do lektury :)

Naga prawda wg Bogusi, czyli o wydatkach rocznych blogerki urodowej. Świetnie opracowany tekst, polecam :) 

Dojrzałość kosmetyczna w ciekawym ujęciu przedstawiona przez Lacquer-maniacs. Szalenie spodobał mi się tekst, który przygotowała Sylwia a dyskusja pod postem pokazała, że warto rozmawiać o takich sprawach.

Disqus, który u mnie zagościł na blogu i chyba zostanie na stałe przekonał mnie do siebie za pomocą dwóch artykułów System komentarzy Disqus oraz Disqus- komentarze dla Twojej strony

Nie zamierzam nikogo przekonywać na siłę, ale uważam że warto zapoznać się z tematem bliżej zanim zaczniemy krytykować lub zarzucać, że coś podoba lub nie. To ma być przede wszystkim funkcjonalne. Sama dostrzegłam w tym korzyści i każdy niech zadecyduje sam :)

Co zrobić, żebyście komentowali? Zaczepny tytuł wprowadzający do tekstu Leny Poleski. Lubię tam zaglądać i podczytywać Jej posty. Nie każdy do mnie trafia lub się z nim zgadzam, ale jedno jest pewne- przyciągają moją uwagę.

Blog na medal- złote zasady bloggera Ironicznie, z przekąsem ale w dobrym tonie. Znajdziecie tam wiele ciekawych postów, a mnie najbardziej przyciąga tematyka fotograficzna :) Znacie Natalię z bloga Jest - rudo?

Lacquer-maniacs ponownie, tym razem odsłona kulisów współpracy z Wibo. Smutna jest ta historia.... Możecie przeczytać kilka postów z tej serii: wprowadzenie, kontynuacja i ciąg dalszy.

Pozorna anonimowość opisana przez Króliczka Doświadczalnego, która sprawia że niektórzy czują się bezkarni. Jednak do czasu.... Smutna historia, może niektórych zmusi do myślenia.

„Pokolenie Show Off” to na zakończenie, głównie dlatego że to jedyne miejsce tego typu, które czytam regularnie a sam tekst i przeprowadzone badanie pokazuje prawdziwe zjawisko :)

Czy któryś link przyciągnął Waszą uwagę? :)

Pozdrawiam :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...