HIT! Barwiony żel do brwi Anastasia Beverly Hills Tinted Brow Gel Granite & Espresso


Od lat bawię się w podkreślanie/wydobywanie brwi, bo to one stanowią ramę dla naszej twarzy. I jakkolwiek takie określenie można usłyszeć często, to jest ono nadzwyczaj prawdziwe. Oczywiście trendy się zmieniają a przez chwilę i ja im uległam, po czym szybko zdałam sobie sprawę, że to nie dla mnie. Preferuję naturalny makijaż brwi - taki, który nie czyni ze mnie przemalowanej. Do tego cenię sobie czas i możliwości jakie można osiągnąć bez większego wysiłku w stosunkowo szybkim czasie. Taaak, leniwiec ze mnie :P Dlatego też poszukiwanie idealnego żelu do brwi zakończyły zakupy z Anastasia Beverly Hills.


Barwiony żel do makijażu brwi marki ABH pokochałam za kilka rzeczy: formułę!, kolor, szczoteczkę, utrwalenie, rodzaj podkreślenia i możliwość wypełnienia oraz bezproblemowe łączenie z cieniem bądź kredką. Ta przyjemność kosztuje £16.50 za 9 g (i nie rujnuje portfela), PAO 6 miesięcy - lecz używałam go długo po i nic złego się nie działo. Jedyny minus jest taki, że im mniej go zostaje w opakowaniu to gęstnieje i pozostawia widoczne grudki. Dla mnie jest to sygnał, że należy podziękować i zaprosić nową sztukę. Kupuję na Cult Beauty - szybko, bez problemu i od ręki.


Poniżej pokażę słocze Granite & Espresso, ale moim kolorem jest Granite. Kiedyś z ciekawości kupiłam Espresso, bo wydawało mi się, że może byłby dobry, ale nie. Odcień zbyt ciepły dla mnie.Na początku jego konsystencja jest nieco wodnista (co może zaskoczyć w pierwszym kontakcie) ale zarazem dobrze nasycona. Nie jest to rodzaj żelu, który zrobi coś z niczego (co doskonale widać na poniższych zdjęciach)


Jednym słowem, kiedy nie mam henny lub ona zanika i brwi wracają do swojego niewidocznego stanu jedynie nada im efekt w stylu "jak mogłyby wyglądać moje naturalne brwi". Jest to optymalne rozwiązanie do typowo dziennego i oszczędnego makijażu. Wyszperałam też zdjęcia z okresu zanim wróciłam do henny :)


Poniżej na zdjęciach widać efekt na zanikającej hennie (uznałam, że to najlepsza forma dla pokazania jego możliwości :)) 


W połączeniu z kredką Brow Wizz (o niej niebawem).


 Długo czekałam z recenzją, odkładałam ją w czasie żeby zyskać nie tyle na czasie, co na pewności. Niebawem miną dwa lata i nie wyobrażam sobie, by nie mieć tego żelu ręką. Testuję inne produkty, czasem zboczę z obranej ścieżki i szybko na nią wracam. Tinted Brow Gel Granite posiada wszystkie walory jakich szukam w produktach do makijażu brwi.

Jakiego produktu do brwi używacie obecnie? :)


Pozdrawiam serdecznie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...