Podopharm Regenerujące serum do stóp /recenzja/


Gdyby nie wpis Smarującej Agaty /KLIK/ nie poznałabym genialnych produktów marki Podopharm, to Jej recenzja była moim motywatorem dla zakupów a potem przepadłam na dobre. Regenerujące serum do stóp zostawiłam do testów "na później" i parę tygodni temu nadeszła ta chwila, kiedy stanęło na półce. Wybrałam wariant o pojemności 150 ml w cenie 35 zł, więc uważam że jest to bardzo przystępna cena i ogólnie marka utrzymuje przyjazny pułap dla każdego portfela w moim odczuciu. Zwłaszcza, że oferuje bardzo dobry poziom pielęgnacji. Co więcej, ich produkty zostały stworzone między innymi z myślą o diabetykach i śledząc opinie widzę, że sprawdzają się u wielu osób.

Moje wcześniejsze recenzje znajdziecie TUTAJ :-) a dzisiaj w kilku słowach skupię na serum. Z góry przepraszam za brak dodatkowych zdjęć, które gdzieś "zaginęły" a ja nie planuję powrotu do tego produktu ;) dlatego wszelkie informacje dodatkowe znajdziecie w recenzji Agaty. Była to dla mnie jednorazowa przygoda. Produkt jest przyjemny, nawet bardzo, lecz ja czuję przy nim niedosyt ;) Może dlatego, że oferta marki wciąż jest wzbogacana o nowe pozycje, które wypadają dużo lepiej, skuteczniej w moim przypadku. Gdybym sięgnęła po ten produkt na samym początku, byłabym rozczarowana. Krem z lipidami wykonał fantastyczne zadanie i poradził sobie z moimi stopami koncertowo, natomiast serum nawet przy wypielęgnowanej skórze stóp nawilża je za słabo i wymusza codzienne stosowanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale pianki na zrogowacenia używałam z mniejszą częstotliwością i po zużyciu serum sięgnęłam po piankę ze spiruliną, którą także stosuję rzadziej. Oczywiście produkty różnią się składem, jednak w ostatecznym rozliczeniu liczą się efekty i działanie. Walory użytkowe na plus, przyjemny zapach, formuła przy czym jednocześnie stosowałam serum także na dłonie, tak za jednym zamachem - dwa w jednym :) Gdybym kiedyś miała do niego wrócić, to stanowiłoby zdecydowanie uzupełnienie a nie podstawę pielęgnacji moich stóp.

Mój osobisty ranking w pielęgnacji stóp otwiera Krem z lipidami, następnie pojawia się pianka na zrogowacenia oraz ta ze spiruliną, po czym zestawienie zamyka Regenerujące serum do stóp :) Powiem Wam, że jestem absolutnie zaspokojona w tym przedziale. Owszem, kupuję i testuję nowe produkty lecz wyłącznie w kręgu tej samej firmy. Podopharm to mój pewniak i od roku nic się nie zmieniło, ba! nawet się nie zanosi na zmiany :D


Pozdrawiam serdecznie :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...