Pod lupą! Hylamide High-Efficiency Face Cleaner (skin balancing face cleanser and makeup remover), Hydra-Density Mist (multi-depth toning treatment for water density) /recenzje/


Z ofertą marki Hylamide jest to już kolejne spotkanie i postanowiłam wziąć na celownik nowości, które pojawiły się od koniec ubiegłego roku. High-Efficiency Face Cleaner, to czyścik do demakijażu oraz mycia twarzy. Hydra-Density Mist śmiało można nazwać tonikiem. Z racji, że oba produkty zużyłam, postanowiłam że napiszę o nich kilka słów. Dosłownie :D głównie dlatego, że są to podstawowe produkty w codziennej pielęgnacji, spełniają zadanie i wywiązują ze swojego przeznaczenia.


Hylamide High-Efficiency Face Cleaner (skin balancing face cleanser and makeup remover) bardzo mnie zaciekawił. Możemy przy jego pomocy zmyć makijaż/jego pozostałości oraz oczyścić twarz nakładając na wilgotną skórę. Do tego nie musimy sięgać po żadne szmatki, płatki itd. Nanosimy, masujemy, spłukujemy. Proste, nie? :) Jestem pod wrażeniem jak radzi sobie z rozpuszczeniem delikatnego bądź podstawowego makijażu twarzy, do oczu się nie odważyłam go stosować. Nie do końca radzi sobie z pełnym makijażem bazującym na produktach long lasting, tutaj miałam wrażenie, że z dwuetapowego demakijażu zamienia się od w cztery etapy. Niemniej pozostawia skórę przyjemnie ukojoną, nawilżoną, odświeżoną i miękką, bardzo dobrze emulguje i łącząc się z wodą zmienia się w mleczną emulsję. Minusem jest dozownik, nie wiem kto wpadł na taki szatański pomysł... Dozowanie odbywa się na oko i cały czas trzeba pamiętać o przekręcaniu, w przeciwnym razie można sobie go niechcący wylać. Konsystencja jest typowo płynna, dużo rzadsza niż większość znanych mi olejków. Największą wadą jest zapach, przypomina mi smar techniczny :/ Kilka razy też osadził mi się na ustach podczas zmywania pomadki i mogę potwierdzić, że smakuje równie paskudnie. Nie kupię go ponownie, ale liczę bardzo na dużo lepszą relację z NIOD Low-Viscosity Cleaning Ester :)


Pojemność 120 ml/ £19.00/ PAO 12M


Hydra-Density Mist (multi-depth toning treatment for water density) tonik/mgiełka jest produktem jakich wiele. Na wyróżnienie zasługuje atomizer, który rozpyla delikatny strumień i działa idealnie od początku do końca. Dla mojego nosa jej zapach jest neutralny, faktycznie przynosi ukojenie, nawilża. Niestety musiałam z nią uważać podczas aplikacji, bo kiedy płyn dostał się do oczu, powodował duże podrażnienie. Kończyło się na przemyciu ich wodą. Ponownego zakupu nie będzie.


Pojemność 120 ml/ Cena £15.00/ PAO 12M

Jestem trochę rozczarowana tymi produktami, odnoszę wrażenie powstały tak trochę jako "zapchajdziury" ;) choć nie zmienia to faktu, że nie odmówię sobie następnych nowości.


Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...