Obsmarowane! Dior Addict Lip Glow Pomade 001 Universal Pink


Kiedy dzieliłam się z Wami moimi kosmetycznymi rozczarowaniami ubiegłego roku wymieniłam właśnie tę pomadę Diora KLIK! i dzisiaj przychodzę ze szczegółami :) Klasyczny balsam Lip Glow uważam za produkt niesamowity, dla mnie rzecz jasna :D I tylko dlatego kupiłam Lip Glow Pomade, ponieważ sądziłam, że będzie to dobre uzupełnienie/okresowa wymiana/zastępstwo itd. Dior Addict Lip Glow Pomade, to nic innego jak żelowy błyszczyk, który ma zapewnić głębokie odżywienie, ochronę i komfort. Kolor na ustach u każdego będzie wyglądać nieco inaczej, w moim przypadku to ładny różany odcień. W miarę zanikania zostawia widoczny tint na skórze warg. Dla mnie tego typu produkty stanowią świetne uzupełnienie do codziennego makijażu, gdy nie mam ochoty sięgać o kolorowe pomadki, błyszczyki, lakiery itd.


Z recenzją wstrzymywałam się z jednego powodu, zależało mi na przygotowaniu zdjęć. Jednak z uwagi na wadę, o której zaraz opowiem mój entuzjazm gasł wraz z każdym kolejnym użyciem. Zużyłam ok. 3/4 pojemności i porzuciłam ją przy komputerze, by od czasu do czasu maznąć usta pod kontrolą czyt. z użyciem lusterka.
Największą zmorą, wadą i rozczarowaniem stało się migrowanie/wylewanie produktu poza kontur ust bez względu na nałożoną ilość. Miałam do czynienia z różnymi formułami błyszczyków przez lata mojej makijażowej przygody, ale tak męczącego i zarazem wymagającego kosmetyku już dawno nie spotkałam. Nigdy nie miałam tendencji do nakładania żadnego mazidła na usta w stylu "na bogato", dlatego też byłam i nadal jestem mocno zaskoczona zachowaniem tej pomady. Najgorsze jest to, że kiedy już osadzi się poza konturem ust powstaje mocno różowa obwódka, która nie tylko wygląda mało estetycznie, ale też i tandetnie. Pomada nie należy także do tzw. "bezlusterkowców" i nałożenie jej bez udziału lusterka, zwłaszcza przy ponownej aplikacji nie jest dobrym pomysłem. Głównie chodzi o wyrównanie koloru. Przy tradycyjnym balsamie tego problemu nie ma. 


Kolejną wadą jest konieczność regularnego czyszczenia aplikatora, gwintu oraz nakrętki. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda ta część po kilku użyciach. Co prawda silikonowy aplikator jak i dalsza część, która wykonana jest ze sztucznego tworzywa nie nastręcza trudności podczas tej czynności, lecz mimo wszystko lepiej o tym pamiętać. Chyba, że jesteśmy bez towarzystwa ;) Zapach i posmak jak dla mnie ma neutralny. Delikatnie chłodzi tuż po nałożeniu, nie jest to silnie odczuwalne i po jakimś czasie zanika. Powiedziałabym, że efekt bliższy orzeźwieniu ;)Pojemność 12 ml, cena £24.00


Gdyby nie powyższe minusy tego kosmetyku byłby to całkiem fajny błyszczyk o żelowej konsystencji i takim samym wykończeniu, który nie jest klejący, komfortowo leży na skórze warg stanowiąc rzeczywistą ochronę. Nie wysusza ust. O pielęgnacji jako takiej za bardzo nie ma co marzyć, zwłaszcza gdy ktoś ma podrażnione, spierzchnięte bądź przesuszone usta, ale sięgając po niego, gdy nasze usta nie potrzebują dodatkowej porcji nawilżenia/natłuszczenia jest dobrym uzupełnieniem. Z biegiem czasu w trakcie używania coraz trudniej też wydobywa się sam produkt. Tubka niby miękka, lecz trzeba trochę ją pomiętosić.


Oby takich spotkań jak najmniej!

Pozdrawiam serdecznie :-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...