Starazolin Hydrobalance OneStarazolin HydroBalance to nowe, nawilżające krople do oczu. Długotrwale nawilżają suche i zmęczone oczy. Starazolin HydroBalance zawiera w swoim składzie substancję, która naturalnie występuje w oku (kwas hialuronowy) i uzyskała wysoką ocenę kliniczną. *

Starazolin HydroBalance
szczególnie polecany jest osobom:

•  z zespołem suchego oka
•  powyżej 40 roku życia
•  noszącym soczewki kontaktowe
**
•  spędzającym wiele godzin przed monitorem komputera czy TV

Krople Starazolin HydroBalance nie zawierają konserwantów, stanowią doskonałą alternatywę dla osób uczulonych na takie składniki, mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe wszystkich typów.

Krople dostępne są w dwóch wielkościach opakowań:
•  Starazolin HydroBalance (10 ml)
•  Starazolin HydroBalance One - jednorazowe pojemniki (12 x 0,5 ml)

Wskazania: Zespół suchego oka, zmęczenie oczu spowodowane czynnikami zewnętrznymi takimi jak: kurz, dym, promieniowanie UV, centralne ogrzewanie, sauna, klimatyzacja, wiatr, kosmetyki, chlorowana woda.

Dawkowanie: Miejscowo, do worka spojówkowego. Zwykle podaje się 1 lub 2 krople do każdego oka, od 3 do 5 razy dziennie.   Trwałość kropli po otwarciu pojemnika nie dłużej niż 24 godziny.   Krople nie zawierają konsewantów. Mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe wszystkich typów.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Tyle wstępen opisu ze strony producenta; -) podzielę się swoją opinią.

Krople do oczu u mnie to swojego rodzaju niezbędnik jednak nie stosuję ich regularnie i od dawna przeszkadzało mi, że większa część opakowania trafiała do kosza ze względu na czas ważności od chwili otwarcia.
Tym razem dostałam do przetestowania krople do oczu w blistrze-12 szt. każda po 0,05 ml.
Praktyczne rozwiązanie zachęciło mnie do testów, poza tym miałam już do czynienia z produktem Polpharmy więc stwierdziłam dlaczego nie; -)

Krople wywiązują się ze swojego zadania wyśmienicie a przy tym zauważyłam, że działanie jest przedłużone nawet pomiędzy przerwami podczas stosowania.Otwarte opakowanie można przechowywać do 24 godzin i tutaj pojawią się głosy za i przeciw ale trzymałam otwarty pojemnik w zamkniętym pudełku tak abym mogła swobodnie je zużyć w tym czasie (niestety kapsuła po otworzeniu nie ma dodatkowego zamknięcia).
Nic złego się nie działo.Krople działają tak samo prawidłowo jak tuż po otwarciu.

Jednak z drugiej strony gdybym miała wpływ to zasugerowałabym jednak mniejszą pojemność.

Bardzo mi odpowiada przywrócony odpowiedni poziom nawilżenia oka jaki daje Starazolin Hydrobalance One.Są wygodne w użyciu, nie ma problemu podczas podróży –zajmują niewiele miejsca, aplikacja jest komfortowa.Czego chcieć więcej?: -) Produkt wywiązuje się z obietnic producenta-jestem na TAK i zostanę przy nich na dłużej.

A Wy znacie krople Starazolin? A może używacie innych kropli, które możecie polecić?

Pozdrawiam!


8 komentarzy:

 1. Nie używałam, ale chyba mi się coś takiego, by przydało, bo niestety sporo godzin spędzam przed komputerem i oczy mnie czasami bolą:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja używam Refresha i bardzo sobie chwalę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie po laserowej korekcie wzroku krople to konieczność (zazwyczaj używam raz dziennie po przebudzeniu, jeśli czuję, że mam suche oczy; czasem rzadziej)

  używam żelowych kropli Hylo-Comod :) dzięki żelowej formie nie wylewają się z worka spojówkowego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. znam i lubię
  jednak wolę te w większej buteleczce, żeby nie marnować pozostałości tych małych fiolkach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Zostałaś tagowana :D http://katalina-sugarspice.blogspot.com/2012/01/tag-perfect-women.html Zapraszam do zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam je i są świetne! Zawsze krople w dużych butelkach musiałam wyrzucać, bo się przeterminowały, a tutaj nie ma tego problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. a wersja w butelce tez moze byc otwarta tylko jeden dzien??

  OdpowiedzUsuń
 8. Braworka,
  wersja z buteleczce ma dłuższą trwałość:-) w tym wypadku opisywalam wersje w jednorazowych blistrach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...