Christmas Wish List


Moja ostatnia "wishlista" pojawiła się w kwietniu i jakoś nie było potrzeby aktualizacji, niemniej zbliżające się Święta (Boże Narodzenie zawsze specyficznie mnie nastraja, choć do tradycjonalistek nie należę) sprawiają, że postanowiłam spisać swoje chciejstwa i jednocześnie postarać się, by coś z tego trafiło w moje ręce. Ot, taki plan :) bo w Świętego Mikołaja już dawno temu przestałam wierzyć :D

Christmas Wish ListNa szczycie listy znajdują się perfumy (inaczej być nie mogło ;)) i bardzo marzy mi się flaszka Bond No. 9 Uptown New Haarlem - opętał mnie ten zapach. Nie pogardzę Feminite du Bois Serge Lutens, a przede wszystkim dużą butlą Stella McCartney Stella EDP (bardzo żałuję, że Rose Absolute są poza zasięgiem tzn. niby gdzieś można od czasu do czasu upolować flaszkę, lecz zbójeckie kwoty zniechęcają mnie do tego...). Z miłą chęcią przygarnęłabym także La Collection Nu marki Yves Saint Laurent (co prawda to już nie to samo NU, lecz nadal intrygujące). Musc Ravageur Frederic Malle zamyka tę wyliczankę :)

Pielęgnacja od dawna rządzi się własnymi prawami, więc skupiłam się wyłącznie na bieżących potrzebach. Sprawdzone serum Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum oraz Goldfaden Bright Eyes, więcej mi nie trzeba ;)


Kolorówka została także okrojona do minimum, tzn. mam w głowie cały czas brązer Make Up For Ever ProBronze Fushion #20M oraz mgiełka Laura Geller Spackle Mist, lecz najbardziej zależy mi na realizacji (przekładanych od kwietnia LOL) pędzli z MAC i dwóch pomadek. Także palmę pierwszeństwa dzierżą: 137 Long Blending Brush & 221 Mini Tapered Blending Brush. Pomadki, to z kolei Syrup & Lovelorn.

Znacie któryś z produktów, podzielicie się uwagami a może zdradzicie co jest na Waszej liście kosmetycznych marzeń? Dajcie znać :)

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Entuzjastka świadomej i skutecznej pielęgnacji. Działająca niekomercyjne i hobbystycznie. Jest to jedna z moich stref relaksu :) Poznaj mój świat określany przez potrzeby skóry/rosacea w remisji. Od dawna nie gonię kosmetycznego króliczka, nie testuję TYLKO sprawdzam i
dopasowuję poszczególne elementy, by całość była spójna.
1001 Pasji, to wiele stron jednej kobiety <3
#freefromPR

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...