MAC Evening Rendezvous (matte)Przez długi czas unikałam pomadek z firmy MAC. Głównym powodem był ciągły niedosyt w związku z pielęgnacją (a raczej jej brakiem ;)). Mam bardzo chimeryczne usta, a owe maty, od których zaczęłam swoją przygodę lata temu nie pokazały się od dobrej strony. Wszystko uległo zmianie od kiedy wprowadziłam do pielęgnacji ust produkty oparte na lanolinie (Lanolips & Dr. Lipp - to moje osobiste hity). Dzięki temu cieszę się ustami w dobrej kondycji, przeminęły czasy przesuszonej, spierzchniętej, podrażnionej i pękającej skóry. Dużą różnicę widzę podczas stosowania płynnych matowych pomadek jak np. ABH Dusty Rose, która potrafi przesuszyć usta w ciągu stosowania i to już po jednym dniu. Lepiej wypada Stila All Day Liquid Lipstick Patina /recenzja/ oraz absolutna nowość dla mnie The Balm Meet Matt(e) Huges w boskim kolorze Charming (o niej będzie za jakiś czas, ale jeżeli lubicie tego typu formuły, dajcie koniecznie szansę ofercie The Balm - ABH może się schować ;))Dzisiaj za to będzie o klasycznej pomadce z matowym wykończeniem, która pochodzi z LE Magic Of The Night i dostałam ją od Weroniki :* - tym samym została przełamana moja niechęć do pomadek z oferty MAC.

To, co podoba mi się absolutnie w Evening Rendezvous, to jej lekkość, brak pudrowego wykończenia, które dają płynne matowe pomadki. Nie czuję jej na ustach, ładnie stapia się ze skórą. Nie wysusza, nawet kiedy zanika po jakimś czasie, to robi w przyjazny sposób dla skóry moich ust. Nie jest zbyt sucha, gładko sunie po ustach podczas aplikacji, ale! jeżeli będziemy mieć przesuszone usta, od razu wydobędzie wszystkie suche skórki. Podczas zanikania pozostawia delikatnie zabarwienie warg (fuksjowy tint) i odświeżenie koloru nie wymaga ponownej aplikacji, wystarczy zebrać resztki pomadki chusteczką i nałożyć odrobinę balsamu ochronnego - rzecz jasna wtedy uzyskamy zupełnie inny efekt i wykończenie, lecz wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujemy. Niemniej dla mnie taka opcja jest bardzo wygodna.


Evening Rendezvous, to głęboki nasycony fiolet z domieszką czerwieni w chłodnej tonacji. Na moich ustach trwa dobre 6 godzin o ile nie sięgam po jakieś tłuste potrawy. Przy standardowym jedzeniu/piciu zapewnia mi pełen komfort bez ciągłego zerkania w lusterko. Bardzo ją polubiłam za kolor, jakość, wykończenie i trwałość.


Kolor i wykończenie - dla mnie bomba! :love: prawdziwa niespodzianka, która zachęciła do zakupów i na celowniku mam kilka kolorów o wykończeniu Lustre. Z matowych pomadek coś innego zwróciło moją uwagę i jestem niezmiernie ciekawa, o tym za jakiś czas :)


Pozdrawiam serdecznie :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...