Rodial Pink Diamond Instant Lifting Serum* pierwsze wrażenia


Serum liftingujące “Blask Młodości” z pudrem z różowych diamentów, którego zadaniem jest rozświetlenie skóry, dodanie energii, witalności oraz widocznego wygładzenia. W taki oto sposób, marka Rodial przedstawia swój produkt.Poczułam się zaintrygowana i otrzymałam dwie miniatury serum, które stanowią 1/3 pojemności pełnowymiarowego opakowania. Miło, że firma sample traktuje poważnie i kosmetyk zamyka w miniaturowej wersji produktu.
Funkcjonalna pompka ułatwiająca dozowanie oraz informacja odnośnie aplikacji i daty ważności od chwili otwarcia.


Skład INCI udostępnił sklep Pell.pl


Podzielę się z Wami moimi pierwszymi wrażeniami :)


Jak przystało na serum konsystencja jest lekka i przyjemna w odbiorze, szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Niestety w obszarze naczynkowym tuż po aplikacji czuję duży dyskomfort i pomimo szybkiego nałożenia kremu uczucie ściągnięcia tylko się potęguje. Strefa T dużo lepiej reaguje na ten produkt.


Tuż po wydobyciu z opakowania serum przypomina białą masę perłową, która w chwili roztarcia staje się transparentna i pozostawia na skórze dyskretny połysk (staje się on widoczny w zależności od kąta padania światła)
Producent wspomina „Technologia skin lifting zapewnia natychmiastowy efekt uniesienia skóry” – trudno jest mi się do tego odnieść, na pewno można mówić o natychmiastowym wygładzeniu, optycznym ukryciu porów, rozświetleniu. W porównaniu do serum Hyal Defence /recenzja/ marki Filorga - Rodial Pink Diamond Instant Lifting Serum wypada w moim przypadku bardzo słabo, do tego Hyal Defence kosztuje ok. 250zł/30ml a Rodial 1150zł/30ml /Pell.pl/

Po kilku mało udanych próbach zastosowania globalnego uznałam, że czas na eksperymenty i zaczęłam mieszać serum z kremem pod oczy. I tutaj zostałam mile zaskoczona. Krem zyskał dodatkowe właściwości oraz okolica oczu została rozświetlona, napięta. Najbardziej widoczne efekty są podczas makijażu, załamania skóry stają się mniej widoczne, dzięki temu łatwiej utrwalić korektor przy pomocy pudru bez dodatkowego wchodzenia kosmetyku w załamania skóry.

Rodial Pink Diamond Instant Lifting Serum potraktowałam jako ciekawostkę na mojej półce z pielęgnacją. Przyznam, że liczyłam na więcej. Pierwsze wrażenia staną się ostatnimi, ponieważ zakupu nie planuję. Możliwość wypróbowania była dobrą opcją i myślę, że większość znanych mi kobiet zrobiłaby tak samo, zanim sięgnęłaby w kierunku portfela.

Pozdrawiam :)


*oznacza produkt otrzymany w ramach współpracy opartej na barterze


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...