Alterna Caviar Styling Prep


Moje włosy uwielbiają wszelkie produkty do stylizacji w sprayu, stąd też wybór Alterna Caviar Styling Prep, który jest czymś w rodzaju bazy podczas układania włosów. Ma sprawić, że przy jego pomocy bez problemu rozczeszemy splątane kosmyki, wpłynie na podatność podczas stylizacji oraz nawilży włosy. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Przyznam, że najbardziej zainteresowała mnie obietnica dotycząca rozczesania splątanych włosów, sądziłam że tak jak w przypadku sprayu Joico Moisture Recovery, zrobi to samodzielnie bez udziału maski bądź odżywki. Niestety tak się nie stało. Byłam nieco rozczarowana, ponieważ z tą myślą go kupiłam ;) Postanowiłam zatem, że wykorzystam przy codziennym układaniu włosów.

Stosowany jako uzupełnienie dla produktów innych firm, mam na myśli szampon i odżywkę, pokazał się z niezbyt dobrej strony. Włosy szybko traciły swoją witalność w ciągu dnia i tak naprawdę nie było większej różnicy, czy go użyję lub nie. Ot taka mgiełka, która trochę pomagała podczas rozczesania włosów, wstępnego ułożenia i na tym koniec. Wypróbowałam na włosach mokrych, wilgotnych i suchych. Za każdym razem z tym samym (marnym) efektem.


Sytuacja uległa zmianie, kiedy włączyłam go na stałe do połączenia z serią Caviar Repair Rx Instant Recovery (szampon, odżywka lub maska). Wtedy nagle jakby ktoś odczarował jego właściwości. W takim zestawie śmiało mogę napisać, że działa zgodnie z przeznaczeniem i jestem zadowolona.
Nie obciąża włosów, nie podrażnia skóry głowy. Myślę, że jako dodatkowe ogniwo stanowi dodatek ochronny dla włosów farbowanych, zwłaszcza pod koniec, gdy widzimy już powoli sprany odcień, a spray potrafi go jeszcze ożywić ;)

Praktyczny dozownik, z którego wydobywa się skoncentrowana mgiełka (strumień nie jest zbyt silny, ani zbyt słaby). Przyjemny zapach dla nosa, charakterystyczny dla marki.

Nie wiem, czy kupię go ponownie. Być może, kiedyś. Jako uzupełnienie dla Caviar Repair Rx Instant Recovery, który na stałe zostanie na mojej półce i będzie ją dzielić z Joico Moisture Recovery /recenzja/. Jednak spray Joico ma większą przewagę, ponieważ właściwości identyczne, a działanie dużo lepsze i z każdym produktem. Także cenowo spray Moisture Recovery jest bardziej konkurencyjny poj. 300 ml w cenie ok. £11.00 vs. Alterna Caviar Styling Prep poj. 207 ml ok. £20.00


Spray Alterny jest bardzo wydajny, używam go codziennie od końca marca i na dzień dzisiejszy zostało mi tyle ile widać na zdjęciu, które było robione na potrzeby tego wpisu :) Myślę, że większość tego typu produktów posiada taką zaletę

Daję mocne 3/5 za obiecane efekty w połączeniu z linią Caviar Repair Rx Instant Recovery. W innym przypadku spray nie spełniłby u mnie swojego zadania i pomimo szczerej sympatii wobec Alterny nie lubię sama sobie ubarwiać rzeczywistości ;)
Pozdrawiam :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...