Sanctuary Spa


Zestaw otrzymałam od Simply_a_woman :* Dziękuję :)

Przyznam się, że choć markę mam pod nosem, to nie zdecydowałam się na żadne zakupy. A to był błąd. Dzięki prezentowi od Simply poznałam bliżej ofertę i znalazłam prawdziwe perełki.

Zainteresowanych ofertą odsyłam na stronę Boots’a /link/ gdzie można zobaczyć, co maja jeszcze dobrego ;)Zapachowo chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie, aczkolwiek żaden z produktów do mycia ciała jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Ot takie przeciętniaki i dla przeciwwagi, postawię na ulubieńców z Soap&Glory. Niebawem o nich napiszę.

Salt Scrub Bar jest trochę nijaki i służy mi do wstępnego czyszczenia pędzli. Właściwości peelingujące przeciętne, za to duża kostka o przyjemnym dla mojego nosa zapachu.

Świeczki miałam w wersji mini i raczej nie zdecyduję się na zakup pełnowymiarowych. Ładnie pachną, zapach faktycznie unosi się w powietrzu, nie męczy, lecz sama świeca bardzo szybko się wypala.

Hair & Scalp Rescue Mud, to miłe zaskoczenie pod każdym kątem. Myślę, że kiedyś kupię ponownie pod kątem mobilnych okazji, bo raz, że dostępna jest wyłącznie wersja w saszetkach, a dwa, to działanie. Na plus :)

Detox Hair Exfoliant, podobnie jak Hair & Scalp Rescue Mud. Ciekawy produkt. Może nie do regularnego stosowania, lecz od czasu do czasu jak najbardziej.


Hand & Cuticle Scrub, mój faworyt! Genialny produkt pod kątem działania, efektów. Udana kremowa konsystencja, drobinki nie są za ostre, ani nie rozpuszczają się zbyt szybko. Delikatny aczkolwiek skuteczny. I do tego obłędnie pachnie! :)

Classic Fragranced Diffuser i następna perełka. Uwielbiam dyfuzory, choć z niektórymi jest problem: albo zbyt szybko się zużywają, albo trudno dopasować zapach, zbyt intensywne lub nijakie itd. Tutaj mam wrażenie, że wszystko jest na swoim miejscu :) Wydajność (został wystawiony w styczniu i aktualnie zawiera 3/4 pojemności!), zapach oraz trwałość przekonują mnie, by kupić pełnowymiarowe opakowanie.


Spotkanie z Sanctuary Spa uważam, za bardzo udane i dzięki takiemu zestawowi miałam okazję poznać bliżej ofertę marki, w której znalazłam coś dla siebie :) 
Warto przyjrzeć się z bliska asortymentowi :)

Pozdrawiam :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...