Poznajmy się cz. XIBycie blogerką zobowiązuje.... ostatnio gdzieś przewinęło mi się takie stwierdzenie. I przez chwilę zatrzymałam się. Jak to naprawdę jest i czy za każdym razem można patrzeć przez taki pryzmat?

Blogerka, to przede wszystkim człowiek :)

Czy bycie blogerką naprawdę zobowiązuje? Czy przed każdym publikowanym postem muszę sprawdzać aspekt każdej notki „pod linijkę”? Wydaje mi się to czystą przesadą, aczkolwiek rozgraniczam blogi na trzy sposoby: komercyjne, hobbystyczne oraz ściśle powiązane z wykonywanym zawodem przez Autorkę/Autora. I chyba tak naprawdę te hobbystyczne nie do końca wpisują się w zobowiązanie, jakiekolwiek. Takie miejsca odwiedzam z przyjemnością szukając relaksu, lekkiego pióra i nie ważna staje się długość paznokci, ich staranne pomalowanie lub czy kreska jest idealna. Liczy się odbiór, bo ktoś chciał pokazać coś fajnego, podzielić się swoją radością, smutkiem itd.

Wiadomo, liczy się jakość zdjęć, tekstu. To są podstawy. Lecz bez przesady, bez popadania w skrajność. Estetyka, to jedno. A z drugiej strony nikt uczonym nie staje się od razu :P

Natomiast od miejsc komercyjnych i prowadzonych przez osoby propagujące konkretne wiadomości na bazie wykształcenia/wykonywanego zawodu itd. faktycznie oczekuję znacznie więcej. Jednak to nie o nich dzisiaj chcę, tylko właśnie o NAS, o grupie która prowadzi blogi, bo lubi, bo chce i traktuje to jako hobby. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Pozdrawiam :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...