Wyzwanie :)

Naomi zaprasza i zachęca do podjęcia wyzwania – 
40 dni bez kosmetycznych zakupów :)
Pomyślałam, dlaczego nie? :)  Dla mnie to ciekawe wyzwanie oraz możliwość spojrzenia z boku na moje zakupy. Niebawem pokażę to, co kupiłam do tej pory i jestem pewna, że kolejne 40 dni to będzie pestka ;) Chyba :D W każdym razie będzie to udana zabawa, mój mąż za bardzo nie dowierza a ja? Sama nie wiem. Patrząc na moją półkę mam wszystko, czego chcę i czego potrzebuję. Poza tym wymyśliłam sobie, że będzie to dobra okazja na dopracowanie mojej listy. Co prawda plan na luty miałam, lecz jeszcze go nie realizowałam a w maj/czerwiec mamy zamiar pojawić się w Polsce więc chyba latem skumuluje się moje małe szaleństwo.

Kto ma jeszcze ochotę przyłączyć się do zabawy? :)
Póki co obiecałam sobie żadnych nowych lakierów i czeka na mnie pełne pudło różności. Planuję je wszystkie pokazać :))) 

Mój problem z oświetleniem został rozwiązany za sprawą lampy Walimex 75W, którą pokazywałam TUTAJ i jest to jeden z lepszych zakupów. Na tyle, że oddalił zakup nowego sprzętu fotograficznego. Został on zawieszony, a ja mam czas by decyzję podjąć na spokojnie. Sam aparat to nie problem, mnie zależy na obiektywach. Także jeżeli ktoś ma ochotę na ten rodzaj lampy, polecam.Widzę, że zmiana formatu komentarzy wywołała niezwykłe emocje KLIK! Dziękuję za każdą opinię z Waszej strony, za parę tygodni zamieszczę ankietę a potem porozmawiamy o przyszłości :)


Miłego weekendu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...