GERnetic Synchro 2000 Regenerujący i odżywczy krem do twarzy


Jakiś czas temu zainteresowała mnie oferta marki GERnetic. Szperając w poszukiwaniu czegoś do pielęgnacji cery z trądzikiem różowatym, łuszczycą, zmianami atopowymi trafiłam na sporo pozytywnych wypowiedzi odnośnie produktów tej marki. Zasięgnęłam porady i postanowiłam kupić krem Synchro 2000.


   Synchro 2000, to ponoć najważniejszy preparat marki do pielęgnacji twarzy i ciała. Jego zadaniem jest niezwykłe działanie regenerujące, odbudowa warstwy ochronnej. Zalecany do stosowania w postaci bazy dla pozostałych preparatów marki ma wzmacniać i potęgować ich skuteczność, co przekłada się na znacznie lepsze efekty pielęgnacyjne. Aktywne składniki odpowiadają za stymulacje i utrzymanie optymalnego poziomu odnowy komórkowej. Tyle w skrócie. Skupię się wyłącznie na samym kremie, nie miałam ochoty na zakupy w ciemno, a po kilku próbkach innych preparatów, wiem że dobrze zrobiłam.


Opakowanie nie jest zbyt piękne delikatnie mówiąc, ale dla mnie nie miało to większego znaczenia. Wybrałam wariant o poj. 150 ml w korzystnej ofercie cenowej (nie jestem w stanie podać Wam ceny, ale znacznie bardziej przyjazna niż oferowane opakowanie 50 ml).

Zapach mało przyjemny dla mojego nosa, bardzo mnie męczył i nie byłam w stanie wykorzystać kremu do twarzy, aczkolwiek próbowałam. Lekka, śmietankowa konsystencja szybko się wchłania bez tłustej warstwy. Skóra staje się ukojona, wyciszona. Jednocześnie to dobra baza pod makijaż. Niestety zapach przekreśla go na całej linii.


Działanie. Muszę przyznać, że krem stosowany samodzielnie nieźle sobie radził z podrażnieniami skóry. Świetnie działał na partie skóry objęte zmianami łuszczycowymi, atopowymi. Łagodził swędzenie, przyspieszał proces gojenia.


   TUTAJ można zapoznać się z pełnym opisem produktu (uprzedzając pytanie: miejsce zostało wybrane losowo i nie mam nic wspólnego z tym sklepem, nie dokonywałam tam zakupu)

Co prawda liczyłam po cichu na mały CUD. Tyle się naczytałam pochwał i zachwytów, że pragnęłam odczuć choć jego małą część. Rozczarowałam się, głównie dlatego, że identyczne lub bardzo zbliżone efekty mogę spotkać w znacznie tańszych i lepiej dostępnych preparatach. Po zużyciu całego pudełka stwierdzam, że nie ponowię zakupu. Jest to dobry krem, a ja szukam czegoś wybitnego :) Do tego produkty GERnetic nie należą do tanich, dla przykładu na Allegro widziałam opakowanie 250 ml za ok. 300zł więc..... niech sobie każdy sam odpowie na pewne pytania ;)

Zaspokoiłam swoją ciekawość i... Szukam dalej przy okazji zostając przy sprawdzonych preparatach.

Ktoś zna ofertę GERnetic?
Pozdrawiam :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...