Nowości na mojej półce: Kenzoki Balm for Lips To Kiss & Gentle Cleansing Lotus MousseOfertą Kenzoki zainteresowałam się przez przypadek, w zasadzie chciałam kupić coś innego, ale postanowiłam wypróbować balsam do ust i piankę do mycia twarzy. Odezwał się we mnie zew przygody. Dzisiaj przychodzę z opisem wrażeń.


Kosmetyki otrzymujemy w estetycznych opakowaniach, kartoniki robią wrażenie. Całość minimalistyczna, przyjemna dla oka.


Kenzoki Balm for Lips To Kiss poj. 2g £14.00


Kenzoki Gentle Cleansing Lotus Mousse poj. 125ml £16.00

Dostępność - www.feelunique.com (pewnie są jeszcze inne miejsca, ale nie sprawdzałam)

Moje spotkanie z ofertą Kenzoki nie zapowiada kolejnych zakupów, nie poczułam się przekonana, choć to tylko dwa produkty. Czasami tak chyba po prostu bywa. A mnie szkoda czasu na przeciętniaki w obliczu tylu innych marek, które oferują znacznie więcej.


Balsam nie wyróżnia się w żaden specjalny sposób. Ot takie zwykłe mazidło, które pozostawia przyjemne transparentne wykończenie bez warstwy okluzyjnej, ale trudno doszukać się w niej właściwości pielęgnacyjnych. 


Powierzchniowy efekt dobry dla ust w dobrej kondycji, które nie potrzebują szczególnego traktowania. Przy regularnym stosowaniu szybko się kończy. Jedyny plus, bardzo dobrze współpracuje z kolorowymi produktami do ust. Dlatego z chęcią sięgam po nią w roli „bazy”. Przeszkadza mi w niej zapach/posmak, syntetyczna nuta która mocno zniechęca.

Pianka w pierwszym kontakcie zachwyca delikatnym zapachem, który podczas regularnego stosowania staje się wyjątkowo męczący. Jedyną zaletą jest jej delikatność. Nie wysusza i nie podrażnia. Niestety to za mało bym kupiła ją ponownie, ponieważ nie jestem zadowolona z poziomu oczyszczania. Dlatego też sięgałam po nią wyłącznie rano, kiedy nie miała zbyt wielkiego wyzwania przed sobą, a kolejnym krokiem było wykorzystanie płynu micelarnego. 


Kremowo puchata konsystencja jest bardzo komfortowa podczas zastosowania, ale działanie średnie. Lubię pianki do mycia twarzy, lecz Kenzoki nie wpisało się w moje potrzeby oraz oczekiwania.


Miałyście do czynienia z ofertą Kenzoki?

Pozdrawiam :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...