NA ZAJĄCA!


Witajcie: -)

Przychodzę dzisiaj z nietypowym pomysłem, mianowicie mini-rozdanie Na Zająca.
 Nie wszędzie ten zwyczaj jest obchodzony, u mnie w rodzinie też nigdy specjalnie to nie było kultywowane ale pomyślałam, że miłym dodatkiem będzie coś dla WAS ode mnie. Podziękowanie dla czytelników bloga:)

Robiąc małe wiosenne porządki znalazłam w swoich zbiorach coś, co szuka nowego domu. Uchylę rąbek tajemnicy i pokażę jedną rzecz jest to lakier China Glaze Lubu Heels # 601 poj.14ml , który został zaprezentowany  TUTAJ oraz Nails inc. Regents Palace poj.10ml, który tak samo został użyty jeden raz i mam już bardzo podobny kolor więc chętnie znajdzie nowy dom.Osoby, które śledzą mojego bloga wiedzą, że nie bardzo lubię się z tą firmą, właściwie trzymam parę sztuk ze względu na kolor ALE do Lubu Heels już nie wróciłam i jeżeli Wam nie przeszkadza, że lakiery zostały użyte to zapraszam do udziału w rozdaniu. 

Co należy zrobić?

       Być Publicznym Obserwatorem bloga

       Zostawić w komentarzu :

Nick
Adres e-mail
oraz
Odpowiedzieć na pytanie- Dlaczego  właśnie w Twoje ręce powinna
 trafić zawartość * Na Zająca * ?

Wszystkie informacje proszę zamieścić w jednym komentarzu:-)

Najbardziej kreatywne/zabawne i ujmującę mnie odpowiedzi weźmą udział w losowaniu a wtedy zobaczymy do kogo uśmiechnie się szczęście;- )

   Teraz pewna niespodzianka:

Komentatorzy z Hot list dostają dwa losy więcej na wejścieObecni Obserwatorzy uzyskują jeden los więcej Czas trwania akcji od 06.04.2012 do 10.04.2012

 Ogłoszenie wyników 11.04.2012 i proszę o pilny kontakt ponieważ 
wysyłka nastąpi z Polski po 16 kwietnia 2012r.


Regulamin rozdania * Na Zająca*

 • Zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę
 • Wśród osób, które wezmą udział w Konkursie w terminie od  06.04.2012 do 10.04.2012 komisja wybierze osobę, która otrzyma nagrodę (lakier China Glaze Lubu Heels oraz Nails inc. Regents palace ) - ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo (na adresy podane w komentarzu). Na zwrotnego maila z danymi do wysyłki czekam1 dzieńi. Po dwóch dniach nagroda przepada i zostaje przekazana osobie, które jest na liście rezerwowej.
 • Osoby nagrodzone wyłania komisja konkursowa, w której skład wchodzi właściciel bloga Tysiąc jeden pomysłów i pasji
 • Wygrana zostanie opublikowana na blogu http://tysiacjedenpomyslowipasji.blogspot.co.uk/ w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu
 • W ciągu 10 dni od ogłoszenia wyników nagroda zostanie wysłana na wskazane adresy. Wysyłka - cały świat.
 • Nagrody wysyła http://tysiacjedenpomyslowipasji.blogspot.co.uk/
 • Musisz mieć skończone 18 lat
 • Fundatorem nagrody jest http://tysiacjedenpomyslowipasji.blogspot.co.uk/
 • W przypadku wygranej, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu
 • Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu
 • Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego laureatów. Reklamacje składać można mailem na adres hexxana@gmail.com
 • Zastrzegam sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie


     Zapraszam do zabawy!21 komentarzy:

 1. Zgłaszam się, oczywiście byłam już obserwatorką. :)
  Madeleine
  magodzianka@gmail.com

  Dlaczego to ja powinnam dostać prezent od Zajączka? Po pierwsze, lubię króliczki i wszelkiego rodzaju inne kicaki, więc już jeden argument jest! Poza tym nigdy jeszcze nie miałam takich kolorów na pazurkach, jakoś nie miałam przekonania, by się w taki zaopatrzyć, ale sądząc po zdjęciach z recenzji, lakiery mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. :) Akurat zapuściłam troszkę dłuższe paznokcie (a już miałam skracać, bo okropnie pisze mi się na klawiaturze :( ), ale wierzę, że jestem dość przekonywująca i będę miała zaszczyt machnąć sobie pazurki obydwoma mazidełkami. :)

  Dodałam info na blogu w bocznym pasku 'Konkursy&Rozdania'. :)
  MODANABLOGI.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie się zgłoszę :)
  Obserwuję jako Paramore,
  moody-gingers-stuff@wp.pl.

  Dlaczego zawartość ,,Na Zająca" powinna trafić właśnie w moje ręce?
  Trudne pytanie, ponieważ uchyliłaś tylko rąbka tajemnicy ;)
  Ale kto nie lubi prezentów i niespodzianek...? No właśnie - ja uwielbiam!
  Poza tym, jak wiesz, szczególną miłością darzę lakiery China Glaze. Lubu Heels wygląda bardzo, bardzo zachęcająco, a w dodatku tworzyłby śliczną parę z Ruby Pumps ;))
  Dla lakieromaniaczki z wiecznie trwającym szlabanem na kupowanie nowych lakierów byłby to upominek idealny ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuję jako: asia:)
  mail: asia1905@vp.pl

  Po pierwsze nigdy nie dostałam nic na zajączka. Moi rodzice uważali, że to jakiś dziwny wymysł. Po za tym nigdy nie miałam lakieru z China Glaze, więc chętnie zobaczyłabym jak wygląda na moich paznokciach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się! :)
  Obserwuję pod nickiem Zzielona
  mail: zzielona@gmail.com

  Dlaczego powinnam dostać ten lakier akurat ja? Otóż nigdy niczego nie dostałam od wielkanocnego zajączka, a poza tym chciałabym jeszcze poszaleć z takimi rzucającymi się w oczy lakierami, zanim pójdę do pracy, gdzie ta swawola dobiegnie końca :(.

  OdpowiedzUsuń
 5. obserwuję jako panna dominika
  mail dominikagalazka@gmail.com
  byłam dotychczasowym obserwatorem :) nie ma mnie na hot liście

  Dlaczego ja? hm... Bo podoba mi się ten nails inc (czajnik też, no ale ale!). Poza tym mam w mieszkaniu 3 facetów (jestem jedyną babą). To jakiś powód? Nie? Ojej. A gdyby tak... Nie mam jeszcze żadnego Czajnika w kolekcji, a chciałabymchciała, bo chcę wiedzieć jak to u nich z trwałością. Słabe? Wiedziałam. O! Wiem! To może dlatego, że akurat po Zającu znowu będę w Polsce i fajnie by było, gdyby mi mama powiedziała, że ktoś mi coś wysłał! Bo oprócz listu z policji o skradzionych dawno temu i nie prawda dokumentach, to już nic a nic na mnie w skrzynce nie czeka :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Nick Cantiq
  Adres e-mail cantiq@tlen.pl
  Dlaczego ja?

  Hmmm.... lubię niespodzianki, szczególnie takie w których wiem, czego się mogę spodziewać! A lakiery, na moje dopiero co odrośnięte (dzięki Nail Tekowi!) pazurki aż przyjemnie się nakłada coraz to nowsze kolorki! Fiolety kocham i mam do nich niebywałą słabość. Raz na Zajączka dostałam .... zajęcze uszka (różowe) i puszysty, zajęczy ogonek na rzep , który można było doczepić nawet do jeansów :D Definitywnie taka niespodzianka sprawiła, że wylądowałam cała w pąsach :D wolę lakier!

  Buuuuuziaki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fiolka
  fiolka-86@o2.pl
  Dlaczego właśnie w Twoje ręce powinna trafić zawartość * Na Zająca * ?
  Odp będzie banalna - Jestem już tak stara, że nikt mi nie robi prezentów na zająca od kilku dobrych lat :( Zeszłoroczne ćwierć wieku stało się nieprzekraczalną granicą do świata, w którym jeszcze mi uchodziły takie zagrywki "a może na zająca? od mikołaja?". Nie ma! Starość nie radość, młodość nie wieczność ;)

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Nick wiolka94
  Adres e-mail : wioleta-lenckowska@wp.pl

  Dlaczego właśnie w Twoje ręce powinna
  trafić zawartość * Na Zająca * ?

  - Na zająca kojarzy mi się jeszcze z latami dzieciństwa :) Jak się miało te 10 lat a rodzice chowali paczki dla nas najczęściej w ogródku ;d Gdybym dostała taki prezent czułabym się jak wtedy :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Lol, no i klops, bo ja nie potrafię być zabawna i ujmująca kiedy zachodzi taka potrzeba (oh crap :P )No ale nic to, napisze i tak! Jak zapewne wiesz (odkrywam Amerykę) pisze Katalina (katalina00@wp.pl).
  Zajączka obchodziłam w dzieciństwie i były to bardzo fajne i sympatyczne momenty. Oczywiście nie aż tak eksponowane jak Boże Narodzenie, ale zawsze. Czuję się zatem troszkę tak jakbym wracała do miłych dziecięcych lat, za którymi często tęsknię. A jeszcze jak zobaczyłam tą czarno-czerwoną Chineczkę, to aż mi oczy rozbłysły - taka ona śliczna! Przez Słomkę, Simply i Stri na nowo wpadłam z kretesem w to lakierowe szaleństwo - wstyd przyznać, ale stworzyły potwora xD. Ale dość już. Kończę, bom się rozgadała. Wesołych Świąt, Słonko!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się, a co :)
  Obserwuję jako kosodrzewina
  kosodrzewina123@interia.eu

  Dlaczego to ja powinnam dostać Zajączka? Pozwolisz, że powołam się na hipernaukowe źródło jakim jest wikipedia. Jak powszechnie wiadomo kosodrzewina jest krzewem. Więc kiedy przeczytałam informację, że Zając Bielak "lubi przebywać w silnie zarośniętych krzewami i drzewami zaroślach, które zapewniają mu bezpieczne schronienie" to już wiedziałam, że prostu jesteśmy sobie przeznaczeni :D Gorzej, jeśli Twoje rozdanie jest na Zająca Szaraka, bo on krzewów nie lubi, ale na to możemy chyba przymknąć oko ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się i obserwuję oczywiście jako Lady in Purplee ;)
  ladyinpurplee@gmail.com

  Czemu do mnie powinny trafić te cudaki choć ogólnie nie jestem zbyt kreatywna w pisaniu tego typu odpowiedzi? Po pierwsze dlatego, że oba mają genialne kolory i baaardzo moje (fiolet aż zaczął do mnie przemawiać!) Po drugie od dawna nie dostaje żadnych prezentów na wielkanoc, bo większość osób w rodzinie uważa że jestem na takie coś za stara (stara mając 22 lat?! litości! nawet 50 są wiecznie młode!). A po trzecie trzepie do ciebie zalotnie swoimi lichymi rzęsami ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zajęczak
  argentauris@gmail.com
  oraz
  Dlaczego właśnie w Twoje ręce powinna trafić zawartość * Na Zająca *?

  Odpowiedź chyba nasuwa się sama ;D

  OdpowiedzUsuń
 13. To i ja spróbuję szczęścia :)

  Yasinisi
  sniezynka7@gmail.com

  Dlaczego ja? Powód jest prozaiczny.. Chciałabym wygrać ponieważ niesamowicie podoba mi się Lubu Heels. Odkąd, dzieki ostatniej wymiance z tova1, trafił w moje łapki pierwszy w mojej kolekcji lakier China Glaze - Midnight Magic, zakochałam się w tej firmie.. Lubu Heels to kolorek idealnie trafiający w moje gusta. Ciemny, z pięknym czerwonym shimmerem.. coś wspaniałego :D Obiecuję zapewnić mu kochający domek i kolegów, co by się chłopak nie nudził :)

  Ps. Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 14. obs.jako unintendedgirl
  paulinapagacz@interia.eu

  odp.uwazam, że prezent powinien trafic do mnie,bo nie mam zadnego kolorowego lakieru nie liczac czerwonych, toz to jakas masakra:D!a poza tym kolorki fajne takze tego, chetnie bym jakis przygarnela;)

  OdpowiedzUsuń
 15. obserwuję jako Let's Talk Beauty
  mail: letstalkbeauty.blogspot@gmail.com

  dlaczego to ja bym chciała dostać ten zestaw?
  bo takie nocne, czarowne kolory ostatnio zaprzątają mi głowę.
  no i nazwa: lubu heels. czy ja- kochanka niebotycznych obcasów mogłabym przejść koło takiego lakieru obojętnie?! nigdy!
  biorąc pod uwagę, iż masakruję stopy wciąż 13 cm obcasami, może by dać im odpocząć i założyć lubu heels na paznokcie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako: Izunienka
  Adres e-mail: iza.izunienka@gmail.com
  Odpowiedź na pytanie- Dlaczego właśnie w moje ręce powinna
  trafić zawartość * Na Zająca * ?
  Powinna trafić do mnie dlatego, że Regent Palace to hotel w Londynie w którym spędziłam pierwsze wakacje z moim chłopakiem i jeżeli ten lakier miałby przywołać te wspomnienia to po prostu muszę go mieć! Co do Lubu Heels, to przypomina mi mój wypad do Mediolanu, gdzie pierwszy raz widziałam prawdziwe szpile od Louboutina - ACH! No kolejne cudowne wspomnienie! Te lakiery są wprost stworzone dla mnie :))

  OdpowiedzUsuń
 17. Słomka z tej strony.
  made.up.world@op.pl

  Moje lakiery pragną podtrzymywać tradycję rodzinnych spotkań w czasie Świąt, więc serdecznie zapraszają do swojej szuflady dwóch dalekich kuzynów, których do tej pory widywały jedynie na zdjęciach. :)

  OdpowiedzUsuń
 18. obserwuje jako: Wiola
  mail: wiolkaw0206@interia.pl

  Odpowiedz na pytanie- Dlaczego właśnie w Twoje ręce powinna
  trafić zawartość * Na Zająca * ?
  Ponieważ bardzo podobaj mi się te lakiery a przy wygranej nikt mnie nie wyzuci z domu ze je kupiłam ;d
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. w swiecie kosmetyków
  marlenamarlena@wp.pl


  Dostałam mały prezent od Zająca w tym roku wiec to byłby miły prezent.
  Wiem ze prezenty sie mało licza ale lubie je dostawac :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...