Urodzinowy HexxBOX, finał


Dziękuję za wszystkie poprawne zgłoszenia do Urodzinowego HexxBOX’a, celowo użyłam określenia –poprawne, ponieważ należało wypełnić dwa formularze, nie jeden i to jeszcze wybrany przez siebie ;)
Pojawiło się kilka osób, które podzieliły się swoim zdaniem bez zgłaszania się do udziału i jednocześnie dziękuję za konstruktywne uwagi (!), przemyślenia oraz kilka bardzo udanych pomysłów.

Ankieta uzupełniająca stanowi dla mnie cenne źródło informacji, nie tylko na temat jak odbieracie blog i jakich informacji tutaj szukacie. Chciałam Was jednocześnie lepiej poznać :)

Blog przeszedł transformację wizualną, co i jak wyjaśniłam w poście Koniec i początek. Przy tej okazji dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy od Was, rozmowa która wywiązała się pod postem stanowi niezwykłą kopalnię wiedzy :) Wiem, dla niektórych będzie zbyt smutno, mrocznie i posępnie, że niby w jaki sposób ma to być nawiązanie do bloga związanego z urodą itd. Powiem tak, nie sposób zaspokoić wszystkich i każdego z osobna. Natomiast dla mnie blog od zawsze miał pewien ścisły związek ze mną, moimi zainteresowaniami. Jeżeli nie zaglądacie do mnie regularnie pewnie ten tekst wyjaśni co/jak/dlaczego ;)

Pisałam o zmianach, które planuję wprowadzić. Mam w głowie kilka pomysłów, ale bez obawy, nadal będzie mieszanka pielęgnacji i kolorówki. Chciałabym w najbliższym czasie nawet bardziej skupić na kosmetykach kolorowych. No i perfumach! Mojej wielkiej miłości do świata zapachów. Planuję pociągnąć dalej serię Kosmetyczne Skarby, chodzi mi po głowie pewna koncepcja związana z pielęgnacja i być może zainicjuję zabawę związaną z tym tematem. Zobaczymy :) Pewnie nie nastąpi ona wcześniej niż po Nowym Roku ze względu na moje plany. W najbliższych tygodniach będzie mnie bardzo mało, za to częściej zobaczycie mnie na FB, IG lub Twitterze. Jest to dobra strona Social Media, ponieważ one dają pewien rodzaj elastyczności.Tyle słowem wstępu i przechodzę do przyjemniejszej części :)))

Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, a przede wszystkim zawartością nastąpiły trudne chwile ;) To jest chyba najmniej przyjemna część, kiedy należy dokonać wyboru. Zawsze wystąpi mieszanka zadowolenia z nutką podobną do niedosytu, komuś przynoszę radosną nowinę, a z drugiej strony pojawia się uczucie zawodu... Taki mały dysonans.

Do wspólnej zabawy zapraszam:


Stu Stron

Caudalie Pełnowymiarowy żel pod prysznic Fleur De Vigne
Zestaw miniaturek: Divine Oil, Vinosource sorbet nawilżający, płyn micelarny i żel pod prysznic Fleur De Vigne

Ania 

Laura Mercier Body  Bath Creme Brulee Duet
Sól do kąpieli i suflet do ciała

Britycja 

The Body Shop Hemp Hand Protector
oraz zestaw miniatur Macadamia Natural Oil: 
maska, szampon, odżywka, grzebień.

Vashti 

Maski: Zamian Gold cacao Pack & Monu Cleansing Mask

Mag 
Recenzentka Gościnna

SeSDerma Azelac żel nawilżający & Monu Calming Cream

Anna 
Nowak Recenzentka Gościnna

Sleek paleta Vintage Romance, balsam Kiko Kiss Balm 01 Coconut, Soap & Glory A Great Kisser Vanilla Bean


Kaczmarta 

Benjabelle Daisy Brush Tree (Pink) & Spinner (Pink)


Gratuluję i życzę udanej przygody :)


I teraz każdą z Was proszę o e-mail z tematem: Urodzinowy HexxBOX + nick. W treści podajcie mi proszę aktualny adres do wysyłki, nr telefonu. Ze swojej strony podam Wam moje dane. Chcę ułatwić Nam kontakt, ponieważ przesyłki nadam podczas mojego pobytu w Polsce. Wyjątkiem jest zestaw Benjabelle. Dodatkowo proszę dołączyć swój aktualny awatar, czyli zdjęcie które widnieje w Waszym profilu :)

Brak wiadomości potwierdzającej odbieram jako rezygnację i czekam na maila 3 dni od dnia dzisiejszego. Potem wybieram kolejną osobę :)

Jeszcze raz dziękuję za Waszą aktywność i do następnej okazji, która zapewne pojawi się w trochę innym formacie :)

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...