HexxBOX –Urodziny z Pasją :) Zgarnij zestaw kosmetyków, TY wybierasz! :)


„Urodziny bloga” stanowią dla Autora najczęściej bardzo przyjemny akcent i nie inaczej ja odbieram tę symboliczną datę. Wirtualny kąt stanowi pewną cząstkę moich zainteresowań i staram się, by „blogowe dziecko” przynosiło jak najwięcej satysfakcji nie tylko mnie. Dlatego też pomyślałam, że odświeżę formułę HexxBOX’a i zaproszę WAS do zabawy.

Przygotowałam zestaw składający się z kilku produktów, którymi chciałabym się z Wami podzielić. W taki oto sposób powstał pomysł na nową odsłonę HexxBOX’a z ulubieńcami. Zachowuję tym samym formułę wystawienia recenzji. 


Udział w zabawie może wziąć każdy Publiczny Obserwator bloga 1001 Pasji, wystarczy wypełnić poniższe formularze:

- zgłoszeniowy i podać 5 powodów dla których to właśnie Ty możesz stać się HexxRecenzentką :) Ponadto wypełnij deklarację wyboru uzasadniając, który produkt chcesz otrzymać i dlaczego. Zostaną wybrani najlepsi.

- HexxBOX, ankieta uzupełniająca


Dodatkowe opcję są dowolne, ale dzięki nim zwiększasz swoje szanse a ja mam okazję bliżej Cię poznać :)


Wybór należy do Ciebie :)


Moje podejście do bloga przeszło wiele etapów, nauczyłam się słuchać i wychodzić naprzeciw osobom, które chcą i potrafią doradzić coś w tej kwestii. Z perspektywy czasu dostrzegam jakie to ważne, nie tylko w blogowaniu ;)

Nie jest łatwo słuchać innych mając rogatą duszę :D Dlatego też nie będę Was zanudzać zestawieniami, statystykami i innymi detalami. Za to z przyjemnością dowiem się, jakie Wy macie zdanie. Co Was tutaj przyciąga, co sprawia że zostajecie i wracacie, a przede wszystkimi dzielicie się uwagami w komentarzach. Bo to jest najciekawsza część blogowania, interakcja :)


Porozmawiajmy i zapraszam do wspólnej zabawy :)


Pakiet produktów został podzielony na poniższe zestawy:

1. Bath & Body Works
The Sweethearts Honey Sweetheart Body Lotion 
Signature Collection Cherry Blossom Body Lotion

2. Caudalie
Pełnowymiarowy żel pod prysznic Fleur De Vigne
Zestaw miniaturek: Divine Oil, Vinosource sorbet nawilżający, płyn micelarny i żel pod prysznic Fleur De Vigne3. Laura Mercier Body & Bath Creme Brulee Duet
Sól do kąpieli i suflet do ciała.4. The Body Shop Hemp Hand Protector oraz zestaw miniatur Macadamia Natural Oil: maska, szampon, odżywka, grzebień.5. Maski: Zamian Gold cacao Pack & Monu Cleansing Mask6. SeSDerma Azelac żel nawilżający & Monu Calming Cream
7. Sleek paleta Vintage Romance, balsam Kiko Kiss Balm 01  Coconut, Soap & Glory A Great Kisser Vanilla Bean 8. Benjabelle Daisy Brush Tree (Pink) & Spinner (Pink) 
Zdjęcia pochodzą ze sklepu ULA-LA-BEAUTY

Pamiętaj, że poniższe zgłoszenie będzie ważne tylko wtedy, gdy podasz swój nick. Wymagane do wypełnienia są wszystkie pola poza ostatnim.

Dziękuję :)Jeżeli zdecydujesz się na udostępnienie informacji o zabawie wypełnij poniższy formularz podając link lub linki. Możesz to zrobić w dowolnym momencie, pamiętaj tylko, że bez względu na ilość wejść/udostępnień muszą zostać podane wszystkie linki. W przeciwnym razie biorę pod uwagę tylko to, co zostanie podane w formularzu.

Czas trwania zabawy: 10.10.14 - 03.11.14

Lista Uczestników zostanie zamieszczona najpóźniej do 10 listopada, wysyłka nastąpi po 15 listopada br.

Regulamin

1. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich* Publicznych Obserwatorów bloga 1001 Pasji (wszystkich, czyli z poziomu Bloglovin, FB, Instagram oraz GFC)
Osoby nie posiadające blogów zostaną wzięte pod uwagę w charakterze Recenzentów Gościnnych i pierwszeństwo wyboru mają osoby, z którymi miałam okazję spotkać się w poprzedniej formule HexxBOX’a.
2. Zgłoszenia niekompletne są nieważne
3. Zabawa przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
4. Uczestnik zobowiązuje się do przygotowania recenzji w okresie 6 miesięcy od chwili otrzymania przesyłki oraz zamieszczenia logo HexxBOX na swoim blogu w przez cały ten okres.


5. Uczestnik zobowiązuje się do zachowania nazwy HexxBOX w tytule posta podczas publikacji recenzji oraz wstawienia zamieszczenia informacji skąd pochodzi recenzowany produkt wraz z linkiem do bloga www.1001pasji.com oraz dodatkowo w przypadku drzewka Benjabelle do sklepu internetowego www.ulalabeauty.com
Ponadto tuż po publikacji zostanie wysłany e-mail na adres hexxana@gmail.com  z linkiem do zamieszczonej recenzji.
6. Uczestnik poprzez deklarację wyboru w formularzu ma wpływ na otrzymany produkt w ramach zabawy.
7. Uczestnika obowiązuje Przewodnik HexxRecenzentki.
8. Wysyłka obejmuje cały świat.
Zestaw Benjabelle zostanie wysłany po indywidualnych ustaleniach z Uczestnikiem (możliwa dostawa przełom listopada/grudnia br.)
9. Opublikowane recenzje zostaną zamieszczone w Katalogu Recenzji HexxBOX.
10. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia testowania służy każdemu uczestników w ciagu 7 dni od daty zakończenia testów. Reklamacje można składać na adres hexxana@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...