Ogłoszenia (nie)drobne

Przychodzę dzisiaj z kilkoma wiadomościami :)Pierwsza dotyczy zabawy Podaj dalej :) Masła The Body Shop Shea Body Butter wygrywają:
                                Olga i Kasia (Nena)

Poniżej zrzut z Rafflecoptera a link przeniesie Was do posta źródłowego.

Dziękuję za udział i gratuluję! :)))
Wysłałam już wiadomości do Was także czekam tylko na adresy.
Kolej także na wyłonienie aktywnej komentatorki za miesiąc maj :)

Zestaw składający się z błyszczyka Illamasqua i balsamu do ust Soap & Glory dostaje Infinity Blog, z którą przez cały maj miałam ciekawy dialog, mogłyśmy podyskutować o różnych rzeczach w komentarzach :) To lubię! Kiedy dyskusja nie skupia się tylko na jednym, a pewnym momencie zaczyna żyć własnym życiem.

Infinity, czekam na adres :)Moja aktywność w czerwcu znacznie spadnie, ale liczę że dołączą jeszcze kolejne chętne osoby do wspólnej zabawy – Kosmetyczne Skarby :) Wszystkie szczegóły TUTAJ

Zachęcam :)

Maj w pigułce :)))

Pożegnanie z HexxBoxem dostałam wiele wiadomości i zapytań, czy aby na pewno. Tak, na pewno :) Decyzja została podjęta i tak jak wszystko ma swój początek, także koniec. Dziękuję wszystkim tym, którzy wywiązali się z podjętego zobowiązania i podeszli do tego odpowiedzialnie.

Kosmetyczne nowości ostatnich tygodni, jak widać nie tylko ja lubię podglądać zakupy/wybory innych :) Jednak prezentacje tego typu robię głównie dla wprowadzenia, by nadać kierunek przyszłych recenzji :)

Lista życzeń cz.V, to ściąga dla mnie samej i trzyma w ryzach moje chciejstwa. Przyjemności lubię dozować, by nadal były przyjemnościami :)

Hourglass Immaculate Liquid Powder Foundation, dawno już żaden kosmetyk nie rozbudził w taki sposób mojego chciejstwa. Im dłużej ze mną jest, tym bardziej dostrzegam plusy i minusy... ;)

SeSDerma Azelac RU, z jakiegoś powodu ten post zyskuje coraz większą liczę wyświetleń. To przyjemne uczucie, ponieważ lubię kiedy mało popularne produkty przyciągają uwagę.

Givenchy Terre Exotique Pouder Bonne Mine 2 Douce Croisiere, tłoczenie zostało wyłącznie na zdjęciach :P i stał się ulubieńcem ostatnich tygodni. To był dobry zakup :)

Poznajmy się cz. IX, cieszę się, że pod tym postem wiele z Was postanowiło się ujawnić i napisać coś o sobie. Za każdym razem dorzucacie cegiełkę do tego bloga :)

Miłego dnia :)))
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...