Pożegnanie z HexxBox’em


HexxBOX był moim autorskim projektem, który zagościł na łamach bloga w 2013 roku. Jego ideą miało być dopasowanie produktu/produktów do potrzeb danej osoby. Jednocześnie miał stanowić pewną odskocznię od tzw. „współprac”, przybliżać nowe marki, nowe produkty a przede wszystkim zależało mi, by selekcja nie polegała na statystykach, popularności lub jej braku itd. Chciałam, by każdy miał równe szanse. Chciałam zrobić coś dla innych, po prostu :)


Postanowiłam stworzyć szczegółowy formularz, który zaczął funkcjonować jako Profil Osobisty. TUTAJ można podejrzeć jak się prezentował oraz zapoznać się Regulaminem. Pomimo zamknięcia HexxBox’a całość zostanie nadal widoczna, ponieważ dzięki wspólnej inicjatywie powstał genialny Przewodnik Hexx Recenzentki oraz Katalog Recenzji HexxBOX, który widzę jest regularnie przeglądany przez inne osoby.

Wszystkich edycji było 10, a wśród nich jedna anglojęzyczna, w której wzięły udział 4 blogerki KLIK!

W 80% projekt sfinansowałam sama, pozostałe 20% to firmy, które zdecydowały się na udział w projekcie. W tym miejscu dziękuję za zaufanie oraz wsparcie ze strony: Original Source, OliMedica, Cocolita, Flos-lek, Flax, Igruszka, Grashka, Ambasada Piękna, Kosmetykomania, Ula-la-Beauty. 

Dzięki tym firmom mogłam zrealizować projekt na szerszą skalę. Najważniejszym aspektem dla mnie była pełna niezależność, żadnych nacisków.

HexxBOX był dla mnie ciekawą i cenną lekcją. Nie będę skupiać się na tym, co poszło nie tak. Osoby, które nie wywiązały się z podjętego zadania same wiedzą o tym najlepiej.

Dzisiaj chcę powiedzieć, dziękuję!

Dziękuję każdej z Was, która wzięła udział i podjęła zobowiązanie z efektem pozytywnym. Dziękuję za udział, ciekawą przygodę i możliwość poznania wielu ciekawych blogów oraz osób.

Zajęczakowi :* dziękuję za przygotowanie logo HexxBOX’a, dzięki Twojej pracy Aga HB zyskał znak rozpoznawczy, który zostanie do końca świata a może jeszcze dłużej ;))

Dziękuję wszystkim za wsparcie oraz wszelką pomoc w sprawach technicznych, bez której na pewno byłoby dużo trudniej. Jestem z siebie dumna, ponieważ udało mi się wypracować coś, za co sama jestem odpowiedzialna. Nie sprzedałam siebie, ani Recenzentek „za kosmetyk”. Zbiegałam, by każda z Was miała pełną swobodę wypowiedzi i nie czuła się „zobowiązana”. Mam wrażenie, że cel został osiągnięty :)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i mam nadzieję, że „do zobaczenia” przy innej okazji :)

Jeżeli ktoś życzy sobie usunięcia danych z Profilu osobistego, czekam na e-mail. Planuję zachować formularz ze względu na inne plany oraz grupę stałych Recenzentek.

A jak Wy oceniacie HexxBOX’a?

Pozdrawiam serdecznie :)))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...