Ogłoszenia drobne :)


Wracam po chwili milczenia, które zostało spowodowane sprawami natury prywatnej. Wiem, że na blogu zapanowała głucha cisza ale te z Was które śledzą blogowe konto na Facebooku wiedziały, że nie zniknęłam bez powodu. 


W każdym razie jestem, na nowo. Planuję wprowadzić kilka zmian do mojego rytmu blogowania, zobaczymy co z tego wyniknie ponieważ szykuje się kilka zmian. W tym miejscu chcę jeszcze raz podziękować za wszystkie wiadomości z Waszej strony oraz witam się z obecnymi jak i nowo przybyłymi Czytelnikami :)


Nadrabiając zaległości bez przedłużania wracam do posta Błyskawiczny Angielski w Praktyce i pragnę poinformować, że elektroniczną wersję ebooka dostanie BogusiaM

Życzę owocnej nauki :)

Auriga Flavo- C, to zestaw dla aktywnych, a dokładnie dla aktywnej Czytelniczki 1001 Pasji. Wybór był trudny, bo każda z WAS ma swój wkład w rozwój tego miejsca i poświęca swoją uwagę oraz czas na wejście w interakcję.

Zestaw Flavo C dostaje Agata Smaruje :)

Agato, pamiętam jakie gorące emocje wywołała wtyczka Disqus w lutym kiedy pojawiła się na moim blogu. Byłaś w grupie osób na „nie”, ale widuję Cię na moim blogu regularnie i zawsze masz coś ciekawego do przekazania/podzielenia się :))) Twoje komentarze niosą przekaz, utrzymane w określonej konwencji. Do tego czuje się w nich lekkość, nie ma wymuszonego nawiązania. Piszesz i szukasz kontaktu tak samo, jak czynisz to na swoim blogu :) A kto Cię nie zna, niech szybko naprawi ten błąd i zapraszam na Smaruję, wcieram, maluję... ;)

Mam także małą niespodziankę .... Zoila, czeka ona na Ciebie :)

Podobnie jak Agata nie byłaś przekonana do formatu Disqus, ale nie zraziła Cię ta forma i nadal pokazujesz się na 1001 Pasji z tym samym pazurem, który wpływa na jakość Czasami kosmetycznie! Cieszę się, że znajdujesz tutaj dla siebie interesujące treści i nasze drogi krzyżują się na 1001 Pasji :)

Szybki wgląd w statystyki bloga :)

Disqus na moim blogu zagościł 20 lutego br. i nie planuję powrotu do tradycyjnego formatu komentarzy. Blog przechodzi pewną metamorfozę i o ile nie wykluczam pożegnania blogspota, to póki co jest to krok do przodu dla mnie :)

Hiperłącze, to nowa seria na blogu która została przez was bardzo ciepła przyjęta i niebawem kolejne posty z tego cyklu.

Nagłe spotkania, szybkie rozstania to świeży pomysł z mini recenzjami, którego popularność niesamowicie mnie zaskoczyła. Nie przypuszczałam, że wzbudzi tak duże zainteresowanie. Druga część w przygotowaniu :)

Filorga, kiedy zaczynałam publikować pierwsze posty na temat tej marki nie sądziłam, że będą cieszyć się tak dużym zainteresowaniem. Ze swojej strony cieszę się, bo nadal zbyt mało i ogólnikowo pisze się o produktach tej firmy i nie tylko. A zasługuje na uwagę :)

Decleor i oferta tej marki rozbudziła ciekawość, to dobrze! :) bo zamierzam więcej pisać o marce.

Trądzik różowaty – Rosacea, to temat który przewija się często w moich postach i widzę, że bardzo dużo osób szuka dodatkowych informacji. Zamierzam stworzyć dodatkowy cykl oparty na moich doświadczeniach i kontakcie ze świetną dermatolog. Nie mogę też zaprzeczyć, że pielęgnacja zwłaszcza dobra pielęgnacja, to moja wielka słabość. Dlatego też lubię dzielić swoimi uwagami tym bardziej, że mało jest polskojęzycznych blogów skupiających się na konkretnych markach.

Wiem, że Mikołajki dawno za Nami ale będę chciała wrócić do tematu. Z pewnym dystansem i na chłodno :)

HexxBOX zostanie zakończony, a na pewno formuła ulegnie zmianie. Tak jak wspominałam na FB, dziękuję Wszystkim za udział i wywiązanie się z umowy.

Katalog Recenzji pozostanie na blogu cały czas aktywny, za jakiś czas zniknie jedynie formularz zgłoszeniowy i jeżeli ktoś ma życzenie odnośnie usunięcia Jego danych, proszę o e-mail w tej sprawie. Przewodnik Hexx Recenzentki zostaje, jego zawartość jest jak najbardziej aktualna :)))

Dziękuję Wam wszystkim za WASZ wkład w 1001 Pasji :)

Pozdrawiam :)))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...