Dla aktywnych! Kto chętny na zestaw Auriga Flavo- C?Postanowiłam zrealizować pomysł, który chodził za mną od bardzo dawna. Na początku miał być wybierany najciekawszy komentarz miesiąca, obserwując określone grono moich Czytelników wyróżnia się grupa osób które zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia/podzielenia się/zwrócenia uwagi. Jednak cały czas chciałam zrobić to na swój własny sposób a zarazem bez nacisków. To jest trudne, ale nie będę ukrywać co zresztą wielokrotnie podkreślałam, mam naturę gaduły. Dlatego też cenię sobie ciekawe ślady, które po sobie zostawiacie /inicjujecie rozmowę a obecna forma komentowania Disqus wprowadza element dynamiki, który niesamowicie mi się podoba. 


Zainspirowana działaniem Czarnej Ines na Ines Beauty postanowiłam podążyć za Jej śladem. Patrząc na to jak formuła sprawdza się na IB widzę, że ma to sens :) W taki oto sposób HexxMIX zyskał nową odsłonę.


O co chodzi?


Coś ode mnie dla Was, za Waszą obecność, zaangażowanie i chęć bywania na 1001 Pasji. Dzięki Waszej aktywności blog tętni życiem :)


Co miesiąc, w dowolnym terminie pokażę nagrodę która zostanie przydzielona dla aktywnej/wyróżniającej Czytelniczki/Czytelnika 1001 Pasji, nie ma znaczenia czy będzie to osoba z kontem na Disqus, czy też nie. Dlatego proszę się nie sugerować istniejącą „chmurą” top komentatorów. To jest bardziej dla mnie :)


Informacja o nagrodzie pojawi się zawsze na koniec miesiąca w ogólnym podsumowaniu, które planuję wprowadzić. W taki sposób zaprezentuję najchętniej czytane posty i garść innych ciekawostek. Będzie to nowa seria na blogu.

Nie ma żadnych warunków, ukrytych motywów itd. Jeżeli chcesz dołączyć do grona Publicznych Obserwatorów, będzie mi szalenie miło. Zapraszam też na Facebooka, tam możecie być ze mną na bieżąco :)
Smakołyki na kwiecień, to zestaw Auriga Flavo- C zawierający: Flavo C krem nawilżający poj. 30ml i Flavo C Forte serum poj. 15ml

Produkty pełnowymiarowe, nowe.


Dajcie znać jak podoba Wam się taki pomysł, co o nim sądzicie?  Tego typu formuła byłaby uzupełniania od czasu do czasu przez konkursy oraz zmianę zasad HexxBOX’a. Ale o tym przy innej okazji.Pozdrawiam :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...