HexxBOX – informacyjnie

Dzisiaj krótko i na temat: D

Przychodzę z kilkoma sprawami.

Po pierwsze, wszystkie aktualizacje dotyczące wysyłek itd. znajdziecie TUTAJ

W związku z tym, że praktycznie już wszystkie przesyłki zostały wysłane oraz na pewno dostarczone proszę o informację zwrotną. Nie będę do nikogo pisać, jeżeli nie pojawi się żaden sygnał z drugiej strony uważam temat za zamknięty i taka osoba zostanie wyeliminowana z dalszych edycji. Ktoś, kto zgłasza swój udział, zgadza się na warunki powinien także zainteresować się akcją oraz wykazać minimum zaangażowania.

Po drugie, zaczęłam dostawać e-maile z pytaniami, dlaczego/co/czemu nie ja? Zasady są proste, wypełniasz Profil osobisty, uzasadniasz, a ja weryfikuję wszystkie zgłoszenia.

Wiele osób podeszło do tematu mało poważnie, nie wnikam z jakiego powodu. Nie interesuje mnie to. Projekt HexxBOX ma określone założenia, tutaj nie chodzi tylko o to, by przekazać Wam coś do testowania, ale by to było dopasowane do potrzeb.

Zgłoszeń było bardzo dużo, niestety pula ograniczona. Tak to już jest. Starałam się, aby grupa Recenzentek była zróżnicowana nie tylko pod kątem blogów, ale także i potrzeb. Moim zdaniem TO się udało.
Jak dobrze pójdzie, będzie następna edycja i kolejna szansa. Jeżeli są osoby, które chcą pomóc przy organizacji to zapraszam. Dobrze jest móc zrobić coś dla innych, podzielić się korzyściami płynącymi z aktywnego prowadzenia bloga.

Obecna edycja przyniosła wiele wniosków, dlatego też zostanie wyciągnięta nauka na przyszłość: D a tymczasem czekam na informacje od Uczestniczek, szczególnie tych, które na pewno już otrzymały przesyłki, ale nie otrzymałam potwierdzenia.

Pozdrawiam!

98 komentarzy:

 1. Jeśli szukasz kogoś do pomocy to z chęcią pomogę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hmm z mojej strony mam nadzieję wszystko ok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widzę, że jednak nie. nie wiem, czemu, bo pisałam maila, że przesyłka doszła :(

   Usuń
  2. U Ciebie jest OK, nie naniosłam jeszcze pelenj korekty bo mi blogger szalał i nie mogłam zapisać danych...
   Nie traktuj tego personalnie, ponieważ osoby, które faktycznie nie dały znać dobrze o tym wiedzą. Nie zamierzam nikogo wskazywać palcem, jesteśmy dorosłymi ludźmi a pewne rzeczy, które oczywiste dla mnie dla innych jednak nie...

   Usuń
  3. uff, już myślałam, że coś się popsuło.

   Usuń
  4. Jest dobrze :)

   W końcu udało mi się nanieść korektę i zrobić dodatkowe uzupełnienie.

   Usuń
 3. Hexx :) zawsze znajdą się osoby, które będą się dopytywały "a dlaczego, a czemu ona a nie ja" :)
  Jak organizowałam rozdania kilka razy miałam sytuację, że jedna osoba wyskoczyła nawet z pogróżkami ^^.
  Najważniejsze to nie dać się zwariować i trzymać się swojego :*
  Buziaki ogromne :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiej historii nie miałam. Jeszcze ;) ale czasem ludzi potrafią zaskoczyć...

   CMOK

   Usuń
 4. Naprawdę ktoś do Ciebie pisze z pretensjami czemu nic nie dostał? Wow, choć w sumie sama nie wiem czemu mnie to jeszcze dziwi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam się, że mnie nadal to zaskakuje... no ale cóż...

   Usuń
  2. W Bloggosferze nie ma rzeczy niemożliwych ^^

   Usuń
  3. Powiedziałabym nawet, że w całych internetach :D

   Usuń
 5. Że też ludzie potrafią mieć pretensje o to, że nie zostali wybrani... No, ale czemu ja się dziwię?! Dokładnie to samo miałyśmy przy okazji organizacji listopadowego spotkania. Przykre, że trudno niektórym zrozumieć tak prostą rzecz jak ograniczenie miejsc/boxów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym mieć większe możliwości, ale nie będę zgadzała się na współpracę z firmami, które stawiają warunki. W całym pomyśle cenię sobie swobodę oraz niezależność a pojawiały się regulaminy, aneksy itd. Postawiłam na jakość, może liczba sponsorów nie jest oszałamiająca, ale mam poczucie, że NIC nie jest narzucane.

   Ludzie mają w większości przypadków postawę roszczeniową, a chciałabym zobaczyć ich po drugiej stronie. Ten, kto organizował cokolwiek w swoim życiu wie ile pochłania to energii. Nie narzekam, że zainwestowałam w swój czas bo przekłada się to określone wartości. Ale wydaje mi się, że osoby które zasypały mi skrzynkę nie do końca zdają sobie sprawę JAK to działa ;)

   Usuń
  2. Fajnie, że tak podchodzisz! ;-)

   Nie zgłaszałam się, bo myślę, ze jeszcze za krótko bloguję i obecnie trudno mi się czegokolwiek podejmować - a nie chcę się podjąć i nie wywiązać.

   No i fanie, że napisałaś o tym podejściu do firm, bo uważałam z takimi akcjami także dlatego, że nie chciałam się pakować w pisanie peanów i panegiryków na zamówienie ;-P Chciałabym mieć naprawdę rzetelny blog, no i tak samo cenię sobie niezależność.

   Dobrze, że też o to dbasz - zresztą myślę, że to się przekłada na wartość bloga - dla tych, którzy taki blog czytają.

   Usuń
  3. Patrzę na to racjonalnie, tak jak sama chciałabym być traktowana :) Dlatego też takie warunki chciałabym zapewnić poprzez HexxBOX. Póki co udaje się i wiem, że tak pozostanie. Przekonałam się jedynie, że nie jest łatwo pozyskać wsparcie na zasadzie wolnej ręki. To jest problem i ma on podłoże na różnych płaszczyznach, ale warto negocjować i nie brać wszystkiego 'jak leci'.

   Jak tylko będziesz chciała to zapraszam :) Szykuję kolejną edycja :) a przeznaczony czas wydaje mi się jak najbardziej miarodajny i każdy może rozłożyć w czasie testowanie wg własnych potrzeb. Bo to jest na pierwszym miejscu :)

   Były i będą różne współprace, ale mój stosunek jest do tego specyficzny. Doceniam dobry kontakt oraz wzajemne chęci, które działają w obie strony. A przede wszystkim zainteresowanie i umiejętność prowadzenia dialogu :)

   Usuń
 6. A ja podziwiam Twoją organizację - sama jestem mistrzynią chaosu i zamieszania, a Ty masz to wszystko perfekcyjnie dopracowane :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Nie wyobrażałam sobie, by pewne rzeczy odpuścić. Wiem, że każdy czekał na listę, wysyłkę a docelowo na zawartość. Większość przesyłek poszła ze strony Firm więc to tez jest inaczej. Widzę, że praktycznie wszystko idzie zgodnie z planem :)

   Usuń
  2. Wiesz - regulamin był jasny, bardzo wyraźnie wyjaśniłaś, dlaczego w taki a nie inny sposób skompletowałaś listę, a kto nie czytał ten trąba. Zadziwia mnie, że są ludzie, którzy nie czytają regulaminów i potem mają bezpodstawne pretensje o pierdoły, czym pewnie sprawiają Ci przykrość, podczas gdy nie ma Ci nic do zarzucenia. W ogóle pomijając wszelkie wytyczne, zwyczajna grzeczność nakazuje poinformować, że paczka doszła, że wszystko w porządku i że dziękujemy, przynajmniej tak mnie mama nauczyła :-)

   Usuń
  3. Dzolls, ja tylko napiszę, że się z Tobą zgadzam

   Usuń
  4. Czyli mama się ucieszy, jak jej powiem, ze miała rację :)))

   Usuń
  5. Dzolls nic dodać, nic ująć!

   Usuń
 7. Asiu, do mnie paczka jeszcze nie dotarła. Mam nadzieję, że po weekendzie już będzie :) Aż trudno uwierzyć, że ludzie piszą takie maile...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurczę, właśnie widzę, że jestem jedną z tych z "przesyłką w drodze". Mam nadzieję, że nie pomyślałaś, że dostałam paczkę i nie poinformowałam Cię o tym, bo olałam sprawę.

   Usuń
  2. Cocolita dała mi znać jak tylko przesyłki poszły więc mam nadzieję, że otrzymasz swoją w poniedziałek :)
   Pierwsza potwierdziła mi Słomka, dzisiaj parę chwil temu także Ewalucja także trzymam kciuki za dobry finał.

   Wcale tak nie pomyślałam :P

   Usuń
  3. Cieszę się :) Dam znać jak dostanę przesyłkę :) Żeby nie było :D

   Usuń
  4. Będę czekać na info :)

   Usuń
 8. Asiu, ja jeszcze paczuszki nie dostałam, ale widzę, że planowana wysyłka miała być 31.01 więc pewnie na dniach dojdzie. Dam na pewno znać mailowo!

  A ludźmi się nie przejmuj. Tak to jest, że niestety wiele osób nie potrafi przyjąć do wiadomości, że tym razem się nie udało, ale może udać się następnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. iGruszka poszła zgodnie z planem :) także po niedzieli wypatruj listonosza!

   Usuń
  2. iGruszka poszła zgodnie z planem - to super!!! Jak tylko otrzymam paczuszkę to od razu daje Ci znać :)

   Usuń
 9. O, super, że pojawiła się ta aktualizacja. Nie chciałam do Ciebie pisać, bo pomyślałam, że i tak masz urwanie głowy z przesyłkami, ale widzę, że wysyłka miała planowo nastąpić 31.01, więc na pewno w tym tygodniu do mni przyjdzie :) Oczywiście prześlę maila, jak tylko paczuszka dotrze :)

  A tak abstrahując od tego - Kobieto, jesteś moją bohaterką :)
  Nie wiem jak Ty to ogarniasz.
  Jeśli w przyszłości będziesz potrzebowała pomocy - polecam się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogarnięcie nie jest trudne :) wystarczy dobra organizacja oraz osoby, które chcą czytać ze zrozumieniem i rozumieją, że napisanie jednego zdania w e-mailu nie zajmuje wieczności ;)

   Będę pamiętać :)

   Usuń
 10. Fajna ta Twoja akcja,zaczynam się zastanawiać czemu się nie zgłosiłam :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że fajna :) Nawet powiem więcej, fantastyczna :D

   Usuń
 11. "zaczęłam dostawać e-maile z pytaniami, dlaczego/co/czemu nie ja?"
  Wtf??
  Trzeba być z choinki świeżo urwanym, żeby zadawać Ci takie pytania. Albo regulamin znać jedynie w 15%.

  Świetna jesteś w tym wszystkim, szacunek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie w ogóle nie przeczytały te osoby regulaminu.

   skąd się bierze taka roszczeniowa postawa?

   Usuń
  2. pewnie w ogóle nie przeczytały regulaminu...

   skąd się bierze w ludziach taka postawa roszczeniowa?

   Usuń
  3. pewnie w ogóle nie przeczytały regulaminu...

   skąd się bierze w ludziach taka postawa roszczeniowa?

   Usuń
  4. Bo niektórzy wychodzą z założenie, że im się należy....a pazerność także nie zna granic.

   Usuń
 12. Chętnie pomogę, w miarę możliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja się nie mogę doczekać, aż przesyłka dojdzie :)
  Ja rozumie, że może być komuś przykro, ale żeby od razu jakieś maile słać. Trochę klasy dziewczyny! Tym bardziej, że widać, że np. nie chodziło o statystyki (osoby włączone do projektu z mniejszymi ilościami obserwatorów (w tym ja :D) i recenzje gościnne). Może trzeba się było trochę bardziej wysilić w odpowiedzi na pytanie. A jak coś nie pasowało przy warunkach wzięcia udziału, to się trzeba było nie zgłaszać... Takie moje bardzo szczere zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze, że napisałaś tego posta. :) Na pewno, jak przesyłka dojdzie to dam znać. Mam nadzieję, że będzie to po niedzieli. Jak wspomniały dziewczyny ludźmi się nie przejmuj. Osobiście sama nie mogłabym tak do kogoś napisać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać są różni ludzi, ale... Ważne, że przesyłka w drodze i niebawem będziesz cieszyć się zawartością :)

   Usuń
 15. Wysłałam maila, paczka dotarła. Mam nadzieję, że nie za późno, ale napisałam co i jak w wiadomości ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz naniosę korektę :)

   Usuń
  2. Ok, to mam nadzieję, że już wszystko w porządku :)

   Usuń
 16. Matko zaczynam się bać organizować konkursy, bo później mnie ktoś zapyta " dlaczego nie ja ?". Podziwiam za cierpliwość. Ja początkowo się nie załapałam i nie widziałam w tym nic dziwnego. Ciekawe czy piszą do totalizatora sportowego dlaczego nie wylosowali ich liczb w lotku :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam to pewnie jest wszystko ustawione :P

   A tak poważnie, lepiej chyba uodpornić się na to, choć element zaskoczenia i tak się pojawia.

   Usuń
  2. Właśnie dotarł do mnie mój zestaw z Grashki :) Ależ jestem ciekawa jak się sprawdzi - jeszcze raz dziękuję :*

   Usuń
 17. Mi się nie udało, ale to nic:)) Mam nadzieje, że dziewczyny będą zadowolone i kiedyś może jeszcze taka akcja będzie:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do mnie, vervena91.blogspot.com :))

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie przejmuj się! Zrobiłaś wielki ukłon w stronę szeroko pojętej blogosfery, wielki krok na przód, jeżeli chodzi o dobór testerek, recenzentek. Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem i nie ma tutaj wpływu to czy zostałam wybrana czy nie, bo szczerze wypełniając formularz nawet nie liczyłam, że mnie wybierzesz. Za co mogę Ci tylko i wyłącznie podziękować jak i życzyc powodzenia w prowadzeniu dalszych edycji. Uszy do góry i się nie poddawaj. Do mnie wszystko bezpiecznie dotarło xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami muszę się uzewnętrznić, choć ja mam naturę choleryka ;) i szybko irytacja mija.

   Pozostaje mi wierzyć, że większa pula i tak będzie tych zadowolonych, zaciekawionych i wspierających niż roszczeniowych...

   Cieszę się, że jesteś w tym gronie oraz, że postanowiłaś wziąć udział :)

   Usuń
 20. W szoku jestem:( ja to się cieszę,jak oglądam u innych Hexboxy,a nie drążę temat dlaczego nie ja,masakra z tymi laskami:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także, nie spodziewałam się takiej lawiny....

   Usuń
  2. Zawsze się znajdą jacyś malkontenci :)

   Usuń
 21. Mi to tak byłoby nawet wstyd napisać ;P Przeczytałam teraz cały regulamin Hexx Boxa i powiem ci, że jeśli będzie 2 edycja to podejmę wyzwanie bo podoba mi się, że jest forma ankiety i każdy dostaje coś dopasowanego do swoich potrzeb ;) Jesteś pierwszym boxem na którego mam smaka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam w takim razie i cieszę się :)
   W Regulaminie nie ma żadnych niestworzonych rzeczy i był do wglądu jeszcze przed startem akcji, by dopracować pewne poprawki. Także kwestia była otwarta. No ale...

   W każdym razie wypatruj :) bo jeszcze przed wyjazdem z Polski będę chciała uruchomić drugą edycję.

   Usuń
  2. Ja po prostu wcześniej się tym nie interesowałam, więc nawet nie szukałam regulaminu. Nie no regulamin jest bardzo w porządku a zwłaszcza czas na przetestowanie danych rzeczy. Kwestia umiejętnego ba nawet nie umiejętnego tylko zwykłego czytania ze zrozumieniem ;) No ale jak ktoś tego nie potrafi to cóż.

   Usuń
  3. Oj powiem Ci, że to był problem szczególnie kiedy pojawiały się problemy z wypełnieniem formularza, formatem e-maila... Trochę to opornie szło, na następny raz przygotuję formatkę, słowo daję :D

   Usuń
 22. Zawsze znajdą się problemy:( Moja przesyłka jeszcze nie dotarła, ale czekam cierpliwie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niebawem :) bo paczuszki poszły!

   Usuń
 23. o kurczę, a do mnie jeszcze nic nie doszło oO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok, doczytałam :> uff, już myślałam, że coś zaginęło po drodze :-)

   Usuń
  2. Wolałam uniknąć zamieszania i trzymałam się podanej daty przez Ciebie :)

   Usuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. jestem w grupie iGruszkowej toteż po niedzieli czujność wzmogę ^^
  a tak poważniej w temacie: siedzę już niemal z zeszytem w ręku, myśląc nad kryteriami do oceny. wiem, że to taka troszkę 'śmiertelna powaga', ale w życiu bym nie przypuszczała, że mi się trafi taka szansa na start. Wiem też, że potem wcale nie musi być mega różowo i nie stanę się od razu szeroko znana - trzeba czasu i pracy, tego się nie ominie, jakby nie patrzeć. Też nieraz się wkurzałam, jak wchodzę na bloga, a tu wyświetlenia nawet przez parę dni nie skoczyły w górę wcale. Ale mam nadzieję że wszystko przyjdzie w miarę pracy nad notkami c:
  uuff, to się wyzewnętrzniłam, może trochę dziwnie, ale czasami tak już muszę,przepraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie masz za co przepraszać! każdy potrzebuje zostać wysłuchany i nie ma w tym nic złego, serio!
   Wszystkie kiedyś zaczynałyśmy i taka jest kolej :) Uważam, że to w jakim kierunku będziemy podążać zależy wyłącznie od NAS. Nie ma gotowej recepty jednak Czytelnik, bez względu na to czy jest nowy, czy aktywnie komentuje czy też nie cieszy. Po jakimś czasie klaruje się grupa osób, która wraca. Pojawiają się nowi a machina nabiera rozpędu :)

   Usuń
 26. Mimo, że nie dostałam się do grona recenzentek trzymam mocno kciuki za ten projekt :) Inicjatywa, Twoje zaangażowanie i sam pomysł bardzo mi się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie jeszcze okazja :) i cieszę się, że zaglądasz!

   Usuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 28. Ja też jestem dopiero świeżo upieczoną blogerką :) Ale jeśli potrzebujesz w czymś pomocy i jeśli ja jestem w stanie pomóc to zawsze chętnie to robię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i doceniam :)
   Staż nie ma większego znaczenia, ponieważ każdy kiedyś zaczynał :))

   Usuń
 29. Hexx świetnie to wszystko zorganizowałaś :) Niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale mam nadzieję, że takie osoby nie stłamszą Twojego zapału :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam także taką nadzieję :) a poważnie, to nie sądzę, by tego typu osoby miały wpływ na mnie bo wiem, że nie dogodzi się wszystkim.

   Usuń
 30. ten projekt przynosi wszystkim dużo radości :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Że też ludzie potrafią być tak bezczelni, że piszą "Dlaczego nie ja?" - masakra. :/ Hexxbox to świetna inicjatywa i na pewno baaaaaardzo się przy tym napracowałaś, ale niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto nie potrafi uszanować czyjejś pracy włożonej w taki projekt (bądź co bądź, wcale nie taki mały).

  Ja paczuszki jeszcze nie otrzymałam, ale jestem pewna, że dojdzie w poniedziałek, od razu dam Ci tutaj znać, że przyszła. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to już bywa, życie ;) Wyciągnęłam wnioski na przyszłość i uczymy się całe życie :D

   Spokojnie, tyle co zostały wysłane :)

   Usuń
 32. Komentowałaś moją notkę na temat przesyłki od flos lek, więc mam nadzieję, że z mojej strony jest wszystko ok :)

  OdpowiedzUsuń
 33. ja się uzbrajam w cierpliwość:p jak dotrze to na pewno dam znać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś w grupie iGruszki więc informacja zawarta w aktualizacji jest wiążąca.

   Usuń
 34. Ja jeszcze nie mam... ale jak coś przyjdzie dam znać :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Projekt i pomysł świetny, żałuje ze nie znałam Twojego bloga wcześniej... ale jesli sie uda, to chetnie wezmę udział w kolejnej edycji. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to czasem bywa, że nie sposób być wszędzie ;) ale cieszę się, że trafiłaś w moje skromne progi :D

   Usuń
 36. Tak to już jest, " praca " z ludźmi jest ciężka, a wszystkim nigdy nie dogodzisz, ja jednak bardzo Cię podziwiam za odwagę i wspaniały plan działań, organizacje, mimo iż nie jestem uczestniczką w Twojej akcji, ciesze się że Cię odnalazłam ;)
  Miłego wieczorku ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. dam znac jak tylko paczuszka do mnie dojdzie!

  OdpowiedzUsuń
 38. Grashkę właśnie listonosz przyniósł :) cień, tusz oraz baza całe :)
  dziękuję bardzo Tobie i Igruszce ;)

  (przepraszam, że tutaj potwierdzam, ale na @ coś się dostać nie mogę :/)

  OdpowiedzUsuń
 39. Dostałam dziś przesyłkę z IGRUSZKI :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, każdy z nich sprawia że TO miejsce ożywa dzięki WAM!
Jeżeli jeśli chcesz zaprosić mnie na swoją stronę, nie wklejaj linków w komentarzach. W wolnej chwili zajrzę z chęcią do Ciebie :)
Zastrzegam sobie prawo do usunięcia reklamowych postów, które zostaną zamieszczone bez mojej zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...